Szukaj

Natalia Siwiec ma obawy związane z drugą ciążą: „Oboje byśmy chcieli, ale…” [WIDEO]

Natalia Siwiec druga ciąża

Natalia Siwiec druga ciąża

Natalia Siwiec planuje drugą ciążę? Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, czy ponownie zostanie mamą. Czego się obawia?

Ciąża Natalii Siwiec była jedną z najbardziej komentowanych ciąż w polskim show-biznesie. W szczególnym dla siebie czasie gwiazda wycofała się z bywania na salonach. Wolała w ciszy i spokoju przygotowywać się do porodu, który nastąpił 30 sierpnia. Przyjście na świat córki wywróciło jej życie do góry nogami.

Zobacz: Tego jeszcze nie było. Trzy gwiazdy w takich samych kozakach na jednej imprezie! Nie tylko Natalia Siwiec oszalała na ich punkcie

W tym roku Mia skończyła 2 lata i wprost zawładnęła Instagramem swojej mamy. Dziewczynka powoli sama wyrasta na gwiazdę serwisu społecznościowego, regularnie pojawiając się na zdjęciach i nagraniach udostępnianych w sieci. Co na to Natalia?

Ostatnio zastanawiałam się, ile jest Mii na tym Instagramie. Chyba najwięcej to jest tak do 10 minut, jak złączymy wszystkie Stories. Więc tak naprawdę na 24 godziny w sumie nie jest tego tak dużo. My ją nagrywamy w normalnych sytuacjach. Ona jest specyficznym człowiekiem. Człowiekiem, który wszystko uwielbia i nie ma z niczym problemu i mam nadzieję, że tak będzie zawsze – wyznała Siwiec w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Jak się okazuje, w temacie rodziny modelka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Temat drugiego wspólnego dziecka regularnie pojawia się w rozmowach Natalii i jej męża, Mariusza Raduszewskiego:

Pojawia się, rozmawiamy o tym i nadal nie wiem. Oboje byśmy chcieli, ale wiadomo – chciałabym, ale boję się. Zobaczymy jak to będzie.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Natalia Siwiec wróciła na Instagram i zdradziła, co się z nią działo! Przez tydzień nie dawała o sobie znać


Mia Raduszewska - córka Natalii Siwiec

Mia Raduszewska - córka Natalii Siwiec

Mia Raduszewska - córka Natalii Siwiec
Natalia Siwiec i Mia w Sopocie

Natalia Siwiec i Mia w Sopocie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×