Małgorzata Socha nie pokazywała twarzy dzieci, aż do teraz! Powodem wcale nie była reklama. Tylko nam zdradziła skąd ta nagła zmiana zdania [WIDEO]

Dlaczego Małgorzata Socha pokazała twarze dzieci?

Dlaczego Małgorzata Socha pokazała twarze dzieci?

Dlaczego Małgorzata Socha pokazała twarze dzieci? Gwiazda, która jeszcze niedawno ukrywała wizerunek swoich pociech, zdradziła nam, skąd ta nagła zmiana zdania. Jak na udział w kampanii świątecznej zareagowali Zosia, Basia i Staś?

Małgorzata Socha od lat plasuje się w czołówce najlepiej zarabiających aktorek w Polsce. Zgarnia kontrakt za kontraktem – podobnie jest z rolami. Jej portfolio jest pełne świetnych kreacji serialowych i filmowych. Niedawno podjęła trudną decyzję o odejściu z obsady Na Wspólnej. Z produkcją związana była od pierwszego sezonu.

Prywatnie Małgorzata jest mamą trojga dzieci. Ma córeczki Basię i Zosię oraz syna Stasia. Ich ojcem, a jej mężem jest Krzysztof Wiśniewski. Niedawno cała rodzina wzięła udział w świątecznej kampanii marki biżuteryjnej. Aktorka po raz pierwszy zdecydowała się pokazać światu swoje pociechy. Jak zareagowały na taki pomysł?

Dlaczego Małgorzata Socha pokazała twarze dzieci?

Małgorzata opowiedziała reporterce Jastrząb Post, jak cała trójka zareagowała na pomysł ujawnienia ich wizerunku w mediach. Okazuje się, że Zosia, Basia i Staś przyjęli tę wiadomość z wielką radością. Co więcej, to nie reklama zmotywowała gwiazdę do zmiany zdania w tej kwestii – to same dzieci miały dość pozowania tyłem i udawania, że są anonimowe:

Dzieci bardzo się cieszyły i w sumie to one nas namówiły, aby wziąć udział w tej kampanii. Przede wszystkim w końcu powiedziały, że nie będą występowały tyłem, plecami, głową. Że one chcą być widoczne, więc to była w sumie ich decyzja. To było urocze.

Gwiazda już jakiś czas temu planowała przestać ukrywać najmłodszych członków rodziny przed światem:

My się nad tym zastanawialiśmy już od dłuższego czasu, od paru lat. Myślę, że przyszedł w końcu taki moment, kiedy trzeba było podjąć taką decyzję. Cieszę się, że reklama się podoba. Jest taka, jak my jesteśmy, czyli spontaniczna, radosna i kręcona u nas w domu. Dzieci odnalazły się zaskakująco dobrze. Ja byłam pod wrażeniem. Na początku podchodziliśmy do tego projektu z duszą na ramieniu, ale dzieci zaskoczyły nas wszystkich. Były bardzo dzielne.

W sieci nie zabrakło zachwytów, ale też i słów krytyki. Niektórzy internauci sugerowali, że Socha pokazała dzieci dla zastrzyku gotówki. Jak zareagowała na nie aktorka?

Ja nie czytam nigdy komentarzy. Każdy ma inne zdanie i ma do tego prawo. Ja to szanuję.

Czy teraz jej dzieci będą częściej gościć na Instagramie?

Myślę, że tak.

Co z gażą za reklamę? Czy Małgorzata chce odłożyć dla dzieci jakąś sumę pieniędzy, aby miały łatwiejszy start w przyszłość?

Ja to robię od pierwszego dnia ich narodzin.

Cała rozmowa poniżej.

 


Małgorzata Socha z rodziną w reklamie

Małgorzata Socha z rodziną w reklamie

Małgorzata Socha z rodziną w reklamie

Małgorzata Socha z rodziną w reklamie

Małgorzata Socha z rodziną w reklamie

Małgorzata Socha z rodziną w reklamie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×