Szukaj

Żona Marcina Prokopa została menadżerką Anny Markowskiej z „Top Model”. Wszystko dzięki córce gwiazdora [WIDEO]

Anna Markowska, Marcin Prokop

Anna Markowska po Top Model została podopieczną agencji Marcina Prokopa i jego żony. Jak doszło do współpracy gwiazd? O wszystkim opowiedziała nam piękna modelka, która zdradziła, że sporo zawdzięcza córce gwiazdora.

Maria Prażuch to żona Marcina Prokopa, która na co dzień zajmuje się jogą – prowadzi zajęcia w jednej z warszawskich szkół. Para spotyka się od 18 lat, mają także 16-letnią córkę Sophie. Maria dość mocno chroni swoje życie prywatne, dlatego mało kto wie, że spełnia się także w roli menadżerki gwiazd. Do grona jej podopiecznych dołączyła ostatnio finalistka siódmej edycji programu Top Model, Anna Markowska:

To jest cudowna osoba. Bardzo ciepła i o to mi chodziło. O uczciwą, kochaną, ciepłą osobę i taka właśnie Marysia. Absolutnie nie chciałam wyjadacza biznesu, chciałam swoją bratnia duszę i super. Rozwijamy się. Działamy jako przyjaciółki, również team. Chyba o to chodzi, żeby czuć się ze sobą dobrze,a  przy okazji rozwijać się. I tak się dzieje.

Jak rozpoczęła się ich współpraca?

Na początku Marcin do mnie zadzwonił. Mieliśmy co prawda działać pod agencją Marcina: Prokop studio, natomiast nie do końca wiedzieliśmy jak to wszystko rozwiązać, bo ja też modowo będę chciała działać. No i okazało się, że Marysia chciałaby się mną zająć. Też wiem, że miałam ogromne wsparcie córki Marcina i Marysi, która oglądała Top Model. Więc to chyba jej zawdzięczam to wszystko. No i udało się.

Nie da się ukryć, że kariera Ani idzie jak burza. Myślicie, że to zasługa Marii?

Zobacz: Anna Markowska prawie wygrała “Top Model”, a teraz oceniła finalistów nowej edycji! Swojego faworyta uważa za “absolutny cud natury” [WIDEO]


Maria Prażuch-Prokop z mężem Marcinem

Maria Prażuch-Prokop z mężem Marcinem

Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd

Festiwal w Międzyzdrojach - stare zdjęcia gwiazd

Marcin Prokop z żoną Marią Prażuch

Marcin Prokop z żoną Marią Prażuch

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×