Anna Głogowska zdradziła nieznane fakty na temat swojej rodziny. Jej nastoletnia córka wejdzie do show-biznesu? A jaki ma kontakt z Piotrem Gąsowskim?

Anna Głogowska o swojej córce i relacjach z Piotrem Gąsowskim

Anna Głogowska o swojej córce i relacjach z Piotrem Gąsowskim

Anna Głogowska otworzyła się ws. swojej rodziny. Jak układają się jej relacje z Piotrem Gąsowskim? Jej córka zamierza spróbować sił w show-biznesie?

Anna Głogowska to utalentowana tancerka. W 2005 roku zadebiutowała w Tańcu z gwiazdami. Show przyniosło jej wielką popularność. Jednym z jej tanecznych partnerów był Piotr Gąsowski, z którym tworzyła udany związek również w życiu prywatnym. W 2007 roku na świat przyszła ich jedyna córka, Julia. Rodzice dziewczyny rozstali się, choć dalej mają dobre relacje. Jakiś czas temu wszyscy wybrali się na rodzinne wakacje, co obficie relacjonowali w mediach społecznościowych.

Reporterka Jastrząb Post porozmawiała z Anią na temat relacji w jej rodzinie.

Anna Głogowska o swojej rodzinie

Tancerka wyznała nam, że jej córka nie planuje wejść w świat show-biznesu.

W tej chwili ona skupia się na czymś innym. Jest w pierwszej klasie liceum, jest zachwycona swoją nową szkołą, swoim własnym pierwszym wyborem. Natomiast to, że robimy sobie razem zdjęcia i potem ja je wciskam, bo ją tak strasznie kocham, to nie jest może jej ulubiony sposób na wyrażanie moich uczuć do niej, że ją ciągle gdzieś w tym Instagramie próbuję pokazać, ale nie pytam jej o zdanie. Tylko po prostu robię zdjęcie i koniec.

Czym interesuje się jej córka?

Książkami. To jest dzieciak, który bez przerwy coś czyta. Mniej więcej jedną albo dwie książki tygodniowo. I to jest od fantasy, przez jakieś historyczne, bo jest w ogóle na takim kierunku o rozszerzonej historii, angielskim i polskim. Będzie humanistka pełną gębą.

A co z tańcem?

Wystarczy jedna tancerka w rodzinie. Natomiast muszę powiedzieć, że ona ma wspaniałe wyczucie rytmu, wdzięk i to, jak się porusza, że przypomina mi swojego tatę Piotra Gąsowskiego. Jest tłum ludzi, wszyscy się ruszają i tylko ją widać. Nie wiem czasem, czy to dobrze, czy źle, ale na pewno dobrze. Jest bardzo charakterystyczna.

Ania przyznała, że ma świetne relacje z ojcem Julii:

Na szczęście i z Piotrem i z dzieckiem mam dobre relacje, więc jestem naprawdę szczęściarą.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Anna Głogowska - Moda na recykling 3

Anna Głogowska - Moda na recykling 3

Piotr Gąsowski - gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu

Piotr Gąsowski - gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu

Anna Głogowska z córką na wakacjach

Anna Głogowska z córką na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×