Zapytaliśmy Anię Karwan o jej relację z byłym partnerem Blanki Lipińskiej. Jej odpowiedź podsyci plotki

Ania Karwan o realcji z Maciejem Buzałą

Ania Karwan o realcji z Maciejem Buzałą

Ania Karwan i Maciej Buzała są parą? Nasza reporterka zapytała gwiazdę o jej relację z byłym partnerem popularnej pisarki. Oto co nam powiedziała.

Ania Karwan na scenie muzycznej obecna jest od lat, ale dopiero rok temu udało się jej nagrać przebój roku i dotrzeć na sam szczyt list przebojów. Piosenka Słucham cię w radiu co tydzień uczyniła z niej jedną z największych gwiazd w kraju. Wzrost popularności sprawił, że o wokalistkę upomnieli się producenci Tańca z gwiazdami.

Zanim zobaczymy Anię na parkiecie po kilkumiesięcznej przerwie, możemy podziwiać, jak wygląda jej życie od kulis. Piosenkarka na Instagramie co jakiś czas dzieli się wyjątkowymi wydarzeniami z życia prywatnego. Jednym z nich był lot paralotnią. Gwiazda nie ukrywała swojego zachwytu. Po raz pierwszy spełniła marzenie o podziwianiu ziemi z wysokości.

Ania Karwan i Maciej Buzała są parą? Komentarz gwiazdy

Uwagę internautów zwrócił nie tylko bajeczny widok panoramy miasta, ale przede wszystkim znajoma twarz partnera, który towarzyszył Karwan. Szybko okazało się, że marzenie Ani spełnił Maciej Buzała. Mężczyzna w show-biznesie dał się poznać jako partner Blanki Lipińskiej, która swego czasu oszukała wszystkich, twierdząc, że wzięła z nim ślub. Finalnie ceremonia odbyła się jedynie na potrzeby jednej ze scen do filmu 365 dni.

Pojawiły się głosy, że Anię Karwan i Macieja Buzałę łączy nieco więcej niż tylko wspólny lot. Co na to piosenkarka?

Rozumiem, że teraz bardzo dużo dzieje się w internecie. Dużo łatwiej przekazać jakieś treści. Bardzo niewiele dzieje się w tej chwili na mieście, nie ma skąd zrobić zdjęć ze ścianek. Ciężko jest znaleźć ciekawe wydarzenie i  nagle moja podróż samolotem stała się taką atrakcją. Ja jestem bardzo wdzięczna, że zwróciliście Państwo uwagę na spełnienie mojego marzenia, jestem bardzo z tego powodu szczęśliwa. Było wspaniale – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Karwan zapytana wprost o to, czy z Buzałą są nie tylko przyjaciółmi, odpowiedziała bardzo bezpiecznie.

Ja bym chciała w pierwszej kolejności serdecznie pozdrowić wszystkich zaangażowanych w tą historię. Nie będe tego potwierdzać i nie będę tego negować.

Jak myślicie, już niebawem pojawi się kolejna miłość w show-biznesie?


Maciej Buzała i Ania Karwan

Maciej Buzała i Ania Karwan

Ania Karwan

Ania Karwan

Anna Karwan – Bal TVN 2019 , kreacja: Roma&Reiff

Anna Karwan – Bal TVN 2019 , kreacja: Roma&Reiff

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×