NewsyEuro 2024. Maciej Orłoś ostro się przeliczył? Tak pokazał się przed kamerami po PORAŻCE Polski

Euro 2024. Maciej Orłoś ostro się przeliczył? Tak pokazał się przed kamerami po PORAŻCE Polski

Maciej Orłoś z biało-czerwonym szalikiem (fot. KAPiF)
Maciej Orłoś z biało-czerwonym szalikiem (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

16.06.2024 18:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polska przegrała w meczu z Holandią, swoim pierwszym starciu na Euro 2024. Tuż po emisji widzowie ujrzeli Macieja Orłosia odzianego w biało-czerwony szalik. Ciężko zaprzeczyć, że widok ten mógł wydać się... komiczny.

Pierwszy mecz Polski podczas Euro 2024 niestety nie przyniósł oczekiwanych zachwytów. Polska reprezentacja przegrała 1:2 w starciu z holenderską drużyną. Tuż po zakończonej emisji rozgrywki na TVP widzowie mogli zobaczyć kolejne wydanie "Teleexpressu" z Maciejem Orłosiem. Jeden element z pewnością rozbroił niejedną osobę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maciej Orłoś w biało-czerwonym szaliku

Oczekiwania wobec gry polskiej reprezentacji były wysokie. Nic zatem dziwnego, że Orłoś w geście godnym wiernego kibica postanowił zadbać o adekwatny do sytuacji akcent. Przed kamerami pokazał się w dużym, biało-czerwonym szaliku. Cóż, na to wychodzi, że mocno się przeliczył.

W kontekście porażki Polski podczas meczu z Holandią jego gest mógł wydawać się wręcz niedopasowany do sytuacji. Dziennikarz nie zrezygnował jednak ze swojego pomysłu, kontynuując w szaliku.

Kiedy oglądać kolejne mecze Polski na Euro 2024?

Przegrana z holenderską reprezentacją wcale nie oznacza, że Polacy będą musieli zrezygnować z dalszej walki. 21 czerwca czeka ich mecz z Austrią, a 25 czerwca z Francją. Wówczas na murawie będą ważyć się ostateczne losy drużyny.

Maciej Orłoś po meczu Polska - Holandia (TVP)
Maciej Orłoś po meczu Polska - Holandia (TVP)© TVP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także