NewsyNie tylko "Teleexpress". Maciej Orłoś dostał nowy program. Kogo będzie gościł?

Nie tylko "Teleexpress". Maciej Orłoś dostał nowy program. Kogo będzie gościł?

Maciej Orłoś poprowadzi nowy program
Maciej Orłoś poprowadzi nowy program
Źródło zdjęć: © KAPIF

12.06.2024 18:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maciej Orłoś powrócił z wielkim hukiem do TVP. Nie tylko znów prowadzi "Teleexpress", ale otrzymał nowy program. Kogo zaprosi do nowego talk-show?

Maciej Orłoś zrezygnował z pracy dla TVP po około pół roku od wyborów, w których wygrał PiS. 4 stycznia 2024 roku wrócił na ekrany, prowadząc "Teleexpress". Okazuje się, że jego fani mają powody do zadowolenia, bo będą mogli oglądać prezentera jeszcze częściej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maciej Orłoś wrócił do TVP

Maciej Orłoś odszedł z TVP, nie zgadzając się z wartościami, jakie wyznawało kierownictwo stacji pod rządami PiS. Kiedy władza się zmieniła, postanowił wrócić. O kulisach opowiedział naszej reporterce, Karolinie Motylewskiej.

Nie było żadnej negocjacji przy tym pierwszym spotkaniu. Usłyszałem - "potrzebujemy cię". Twój powrót będzie symboliczny. I tak jak wcześniej, nie byłem pewien jak to będzie z tym powrotem (...), ale kiedy zrozumiałem, że mogę być częścią historycznej chwili i że mogę się przyczynić do odnawiania mediów publicznych, co dla mnie jest bardzo istotne i ważne, no to nie miałem wyjścia i ani przez chwilę się nie zastanawiałem. Powiedziałem - "wchodzę w to" - opisał szczegółowo Orłoś.

Nowy program Maciej Orłosia

Prezenter będzie pojawiał się na antenie TVP częściej, gdyż w sierpniu ruszają zdjęcia do jego nowego programu. Formuła, choć opisywana jako talk-show, ma bardziej przypominać benefis. Wszystko dlatego, że zapraszane będą osoby z dużymi osiągnięciami.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie będzie można oglądać nowy program. Press.pl przekazało jedynie, że mają się w nim pojawić archiwalne materiały. Z pewnością fani Macieja Orłosia nie mogą się doczekać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także