NewsyZabójczo przystojny Enrique Iglesias zatracił się w szalonej zabawie ze swoimi dziećmi! Bliźniaki rosną jak na drożdżach! [WIDEO]

Zabójczo przystojny Enrique Iglesias zatracił się w szalonej zabawie ze swoimi dziećmi! Bliźniaki rosną jak na drożdżach! [WIDEO]

Enrique Iglesias dzieci
Enrique Iglesias dzieci
Kuba Górski
31.03.2019 17:33, aktualizacja: 31.03.2019 21:08

Enrique Iglesias pochwalił się filmikiem, na którym nagrał swoje zabawy z dziećmi. Piosenkarz w towarzystwie Nicolasa i Lucy zatracił się w tacierzyństwie. Tylko gdzie jest Anna Kurnikowa?

Enrique Iglesias jest synem słynnego łamacza kobiecych serc, hiszpańskiego piosenkarza i kompozytora Julio Iglesiasa oraz filipińskiej pięknej dziennikarki Isabel Preysler. Kiedy miał trzy lata jego piękni rodzice rozwiedli się, zatem mały Enrique mieszkał wówczas w Miami z ojcem. Swoje zamiłowanie do sceny odziedziczył po Julio, bowiem już jako nastolatek rozpoczął karierę artystyczną. Z racji, że piosenkarz jest wyjątkowo przystojny, natychmiast zdobył serca milionów fanów na całym świecie.

Prywatnie gorący Hiszpan, podobnie jak jego ojciec, nie stronił od gorących romansów ze znanymi gwiazdami. Enrique spotykał się z Celines Toribio, Sofią Vergarą, Samanthą Torres, Christiną Aguilerą, Shannon Elizabeth, Jennifer Love Hewitt, Cynthią Kirchner. Piosenkarz, gdy się już wyszalał, na swojej drodze spotkał piękną tenisistkę Annę Kurnikową, z którą związał się w 2001 roku. Od tego czasu Anna i Enrique tworzą najbardziej tajemniczy układ w światowym show-biznesie.

Para nigdy nie pojawia się razem na imprezach, jak również podobno nie myśli o ślubie. Jednak, ku zaskoczeniu wszystkich fanów, w 2017 roku Anna Kurnikowa urodziła słodkie bliźniętaNicolasa i Lucy, których ojcem jest Iglesias.

Dzieci całkowicie odmieniły świat artysty. Enrique, choć nadal koncertuje i nagrywa nowe albumy, większość swojego czasu spędza z maluchami, na punkcie których całkowicie oszalał. Na jego profilu cyklicznie pojawiają się słodkie fotki i nagrania wideo z dzieciaczkami, choć na żadnej z nich nie ma Anny Kurnikowej.

Ostatnio boski Enrique pochwalił się kolejną cudowną chwilą ze swojego tacierzyństwa. Gwiazdor bawi się ze swoim bliźniakami jak wzorowy ojciec. Zobaczcie jaka radocha!

  • Enrique Iglesias i Anna Kurnikova zostali rodzicami bliźniąt
  • Enrique Iglesias i Anna Kurnikova zostali rodzicami bliźniąt
  • Enrique Iglesias z córką
  • Enrique Iglesias bawi się z córką Lucy
  • Enrique Iglesias z dzieckiem na ramieniu ogląda Mundial
  • Enrique Iglesias ogląda mecz z dziećmi
  • Enrique Iglesias pokazał dziecko
  • Enrique Iglesias i Anna Kurnikova zostali rodzicami bliźniąt
[1/8] Enrique Iglesias i Anna Kurnikova zostali rodzicami bliźniąt
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także