NewsyDramat w serialu i dramat fanów produkcji. Co wydarzyło się w finale sezonu "M jak Miłość", że widzowie tacy poruszeni?

Dramat w serialu i dramat fanów produkcji. Co wydarzyło się w finale sezonu "M jak Miłość", że widzowie tacy poruszeni?

M jak miłość
M jak miłość

24.05.2023 17:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

M jak miłość to serial, z którym związane jest już kolejne pokolenie Polaków. W listopadzie produkcja obchodzić będzie 23 urodziny. Wiele osób nie wyobraża sobie, że mogłoby zabraknąć ich ulubionych postaci na ekranie.

Koniec sezonu M jak Miłość. Co się stało?

Każdy koniec sezonu przynosi sytuacje, które mają trzymać widzów w napięciu do początku następnego sezonu. To zasada, której pilnują się twórcy każdego serialu. A widzowie obgryzają paznokcie, czekając niecierpliwie na kolejne odcinki.

W ostatnim odcinku Marcin zobaczył, jak Iza całuje się z kochankiem. Wziął więc butelkę alkoholu i zniknął z widoku najbliższych. Po poszukiwaniach odnaleziono nad rzeką jego telefon i pustą butelkę, co doprowadziło jego bliskich do rozpaczy. Takie znalezisko nigdy nie wróży nic dobrego. Czy w kolejnym sezonie widzowie dostaną najgorszą z możliwych odpowiedź?

Trzeba przyznać, że scenarzyści naprawdę potrafią zbudować napięcie. Widzom nie pozostało nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i przeczekać wakacje, żeby dowiedzieć się, co zadziało się z Marcinem.

Widzowie M jak Miłość oburzeni

Nowe odcinki M jak miłość emitowane są w poniedziałki i wtorki. Fani spodziewali się zatem jeszcze dwóch dni, kiedy będą mogli przeżywać rozterki i perypetie swoich ulubionych bohaterów. Srogo się jednak zawiedli, bo okazało się, że w tym roku sezon kończy się 23 maja, a nie 30 maja, jak podejrzewano. Oburzenie widzów sięgnęło zenitu.

 • Ja wciąż nie wierzę w głupotę TVP. Jak można tak szybko wprowadzić przerwę wakacyjną , żeby chociaż puścili coś ciekawego w zamian, a tu nie sama nuda w tej telewizji przez 3 miesiące
 • Za niedługo sezon rozpocznie się we wrześniu i zakończy się w październiku
 • To co TVP odwaliło z serialami na tej stacji to jakiś żart tak samo z na sygnale , tez nie było finału i wszystkie zostały przyspieszone , masakra
 • Następny sezon rozpocznijcie w październiku a zakończcie w kwietniu … nie ma się co przejmować

Jak widać, serial ma wciąż licznych fanów, którzy nie mogą pogodzić się z faktem, że kolejne dwa odcinki, na które liczyli, zobaczą dopiero za trzy miesiące.

 • Emilian Kamiński w M jak miłość
 • Marcin Roznerski w finale sezonu M jak Miłość
 • Marcin Roznerski w finale sezonu M jak Miłość
 • Kasia Cichopek i Marcin Mroczek na planie M jak Miłość
 • Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na planie M jak Miłość
 • Kasia Cichopek na planie M jak Miłość
 • Anna Mucha - kadry z M jak Miłość
[1/7] Emilian Kamiński w M jak miłość
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także