Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz UCIEKLI z Polski na Wielkanoc. "Doczekaliśmy się"
Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz wyjechali na Wielkanoc za granicę, czym pochwalili się na Instagramie. – Chwila oddechu – napisała tancerka pod zdjęciami, na których widać, jak płynie jachtem z ukochanym.
Media kilka dni temu obiegła informacja, że Agnieszka Kaczorowska nie spędzi Wielkanocy z córkami, bo w tym roku – zgodnie z ugodą sądową – zajmuje się nimi ich ojciec. Była żona Macieja Peli na czas świąt wybrała się z Marcinem Rogacewiczem za granicę, co obwieściła w Wielką Sobotę na Instagramie.
Kaczorowska i Rogacewicz o spektaklu "Siedem"
Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz wylecieli z Polski na Wielkanoc
Agnieszka Kaczorowska wrzuciła do sieci trzy zdjęcia, na których widzimy ją w objęciach Marcina Rogacewicza na pokładzie jachtu. "Doczekaliśmy się. Chwila oddechu. Pięknego czasu dla was!" – napisała w opisie.
Z instagramowych wrzutek Agnieszki Kaczorowskiej dowiadujemy się, że tancerka wyleciała z Marcinem Rogacewiczem na Wielkanoc do Portugalii. Udokumentowali rejs po Ponta da Piedade, cyplu wzdłuż wybrzeża miasta Lagos w regionie Algarve.
Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz potwierdzili swój związek w pierwszym odcinku 30. edycji "Tańca z gwiazdami". O tym, że są parą, media spekulowały już kilka miesięcy wcześniej, a o romansie pary otwarcie mówił ówczesny mąż tancerki. "Pan Marcin nie pojawiał się wcześniej w naszych rozmowach i przestrzeni, więc podejrzewam, że łączyły ich jedynie stosunki zawodowe. (...) Pan Marcin to pewnie fajny facet, skoro wpada do naszego domu na kolacje, a Agnieszka zapoznała go z dziewczynkami" – powiedział Maciej Pela z rozmowie z Pudelkiem.