ExclusiveDorota Goldpoint rozpływa się nad Pawłem Delągiem. Dopiero plotkowano o ich romansie [WIDEO]

Dorota Goldpoint rozpływa się nad Pawłem Delągiem. Dopiero plotkowano o ich romansie [WIDEO]

Dorota Goldpoint rozpływa się nad Pawłem Delągiem (fot. YouTube i AKPA)
Dorota Goldpoint rozpływa się nad Pawłem Delągiem (fot. YouTube i AKPA)
03.10.2023 11:05, aktualizacja: 03.10.2023 13:05

Dorota Goldpoint ubrała niejedną polską gwiazdę. Projektantka jest dobrze znana w polskim show-biznesie, a ubrania jej marki oglądać można na licznych wybiegach i ściankach. Skalę jej popularności podkreślają efektowne pokazy jej kolejnych kolekcji. Niedawno została poproszona o udział w konnej gonitwie "Wielkiej Warszawskiej", uważanej za jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń tego typu. Postanowiła, że musi zrobić na zgromadzonych ogromne wrażenie.

Ostatnio Goldpoint łączono z aktorem Pawłem Delągiem. Wszystkiemu winne były zdjęcia z ich wspólnej kolacji (więcej na Pudelku). Jastrząb Post dowiedział się, jaka rzeczywiście jest natura ich relacji. Projektantkę i Deląga połączyły... konie.

Dorota Goldpoint o początkach znajomości z Pawłem Delągiem

Goldpoint zaprosiła Deląga do współpracy przy pokazie mody.

Gdy dostałam propozycję wzięcia udziału w wielkim wydarzeniu "Wielkiej Warszawskiej”, to pomyślałam, że ten pokaz to musi być spektakl. Na tak wielkiej przestrzeni zwykły pokaz mody byłby po prostu czymś zwyczajnym, a ja nie lubię rzeczy zwyczajnych więc chciałam, żeby w tym pokazie wzięły udział wyjątkowe osoby. Pokaz mody zawsze kojarzy się z kobietami, a ja pomyślałam, że warto, aby mężczyzna jeżdżący konno wystąpił w tym pokazie i jedynym aktorem, który tak świetnie jeździ konno jest Paweł Deląg - wyjaśniła.

Na początku Paweł nie był nastawiony entuzjastyczni. Potrzebował jednak odrobiny motywacji, aby samemu proponować własne rozwiązania. Mało tego, przyłożył rękę do reżyserii pokazu.

Powiem szczerze, że pierwsza rozmowa była sceptyczna. Jak mówił - do tej pory nigdy nie brał udziału w modowych przedsięwzięciach, więc zaproponowałam, żebyśmy o tym dłużej porozmawiali i na naszym spotkaniu Paweł miał już piękną koncepcję, którą rozbudowaliśmy o kolejne elementy i ostatecznie zgodził się wystąpić w pokazie, ale również go wyreżyserował, bo Paweł ma ogromny talent reżyserski - dodała Goldpoint.

Dorota Goldpoint chwali Pawła Deląga

Pojawiły się informacje, że Dorota i Paweł bardzo się polubili. Szybko znaleźli wspólni język i doskonale uzupełniają się w procesie twórczym.

Bardzo się lubimy, bo pracujemy razem. Ostatnie dwa miesiące to bardzo dużo spotkań i dużo rozmów, więc bardzo dobrze się rozumiemy, świetnie nam się pracuje, no i mamy razem wspólne plany na różne projekty. Śledźcie nasze media społecznościowe, bo wkrótce was zaskoczymy.

Zapytaliśmy Dorotę, czy Paweł Deląg jest mężczyzną, w którym mogłaby się zakochać. W odpowiedzi nie szczędziła aktorowi komplementów, chwaląc zarówno jego wygląd, jak i intelekt. Przyznała, że jest świetnym materiałem na obiekt westchnień kobiet:

To jest bardzo trudne pytanie - po tych emocjach, po pokazie nie wiem, czy zdołam odpowiedzieć. Na pewno tak, bo Paweł jest bardzo przystojny, jest bardzo mądrym mężczyzną, więc myślę sobie, że chyba tutaj wszystkie kobiety byśmy się w nim zakochały.

Paweł Deląg o współpracy z projektantką

O pokazie opowiedział nam również sam Paweł Deląg. Jak doszło do tego, że nawiązał współpracę z Goldpoint?

Sprzyjające okoliczności. Przede wszystkim tak się zdarzyło, że prawie w tym samym czasie poznałem Blankę i poznałem Dorotę. Dorota zwróciła się z propozycją współpracy w ramach pokazu mody, ja pomyślałem - dlaczego nie. Było dla mnie jasne, że trzeba pożenić konie oraz modę, no i troszeczkę dzięki dobrej woli, dzisiaj mamy ten pokaz- wspominał.

Nasuwa się pytanie: czy będzie to kontynuacja jego przygody z modą? Niejedna osoba z pewnością chciałaby raz jeszcze zobaczyć go na wybiegu. Aktor niczego nie obiecuje, sugeruje jednak, że może jeszcze powtórzyć ten wyczyn:

Mamy szlachetne wydarzenie. Mamy "Wielką Warszawską”, imprezę o wielkiej tradycji, mamy wspaniałą Dorotę, Blankę, mamy jeszcze pana Krzysztofa Szkarłata, który wsparł nas swoimi powozami. Więc jeżeli ta propozycja spotkała się z akceptacją, możemy pomyśleć o tym co za rok i może rozbudujemy ten program.
Paweł Deląg - majówka 2023
Paweł Deląg - majówka 2023
Paweł Deląg pokazał syna i chrześniaka
Paweł Deląg pokazał syna i chrześniaka
Paweł Deląg
Paweł Deląg
Paweł Deląg o swoim sukcesie. Co przekazał fanom?
Paweł Deląg o swoim sukcesie. Co przekazał fanom?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także