NewsyDaniel Martyniuk znowu zgotował żonie piekło! Nie przebierał w słowach, padły nawet poważne groźby! Co z dzieckiem?

Daniel Martyniuk znowu zgotował żonie piekło! Nie przebierał w słowach, padły nawet poważne groźby! Co z dzieckiem?

Daniel Martyniuk - dziecko i żona
Daniel Martyniuk - dziecko i żona
Zuza Maciejewska
16.07.2019 09:42

Daniel Martyniuk w zeszłym roku wziął ślub. Syn króla disco polo na ślubnym kobiercu stanął z młodziutką Eweliną, a zdjęcia z tego wydarzenia przez kolejne dni gościły w kolorowej prasie. Kilka tygodni później okazało się, że dziewczyna spodziewa się dziecka.

W związku młodych małżonków bardzo szybko się popsuło. Do tego stopnia, że prasa regularnie informowała o ich rozwodzie. Kiedy Laura pojawiła się na świecie, wydawało się, że w rodzinie nastał spokój. Mężczyzna nie tylko odebrał żonę i córkę ze szpitala, ale także pogodził się z teściami, o czym poinformował wszystkich swoich obserwujących w sieci.

Wygląda jednak na to, że sytuacja w rodzinie króla disco polo uspokoiła się na krótko. Daniel wybrał się do Amsterdamu, a cały swój pobyt regularnie relacjonuje na Instagramie. Stamtąd też przeprowadził transmisję na żywo, w trakcie której odpowiadał na pytania internautów. Jeden z nich zapytał, dlaczego podczas podróży nie towarzyszą mu żona i córka. Martyniuk przyznał, że się rozwodzi:

Tak, nie jestem już z Eweliną, jesteśmy w trakcie rozwodu. W dupie ją mam. Myślicie, że jak ktoś ma słodką buzię, tak jak Ewelinka, to jest kur** słodki? 

Martyniuk podczas nagrania wypomniał żonie to, że myślał że się zabezpiecza. Zwłaszcza, że bardzo szybko dowiedział się o dziecku:

Z Eweliną przed zrobieniem samego dziecka znałem się półtora miesiąca. Jak jej matka się o tym dowiedziała, to wpadła w furię i zaczęła ją zabierać. Ewelina mówiła: "Daniel, zabierz mnie z tego domu", bo jej dom jest domem psycholi.

Co więc z małą Laurą? Daniel przyznał, że będzie walczyć o to, by dziewczynka zamieszkała z nim:

Chciałbym ją zabrać jak najdalej z tej fermy kaczek i kurcząt, bo tam strasznie śmierdzi. Ja nie jestem w stanie tam żyć. Pewnie moja córka też nie będzie chciała tam być, więc szybko ucieknie do tatusia.

Wydaje się więc, że tym razem będzie to definitywne rozstanie.

 • Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca
 • Daniel Martyniuk z żoną Eweliną Golczyńską – ostatnie wspólne zdjęcie przed ślubem
 • Pierwszy taniec Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej
 • Żona Daniela Martyniuka w sukni ślubnej
 • Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska podczas chrztu córki Laury
 • Daniel Martyniuk w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę!
 • Daniel Martyniuk z żoną na ślubie
 • Zenon Martyniuk z żoną na ślubie syna Daniela
 • Daniel Martyniuk odebrał żonę i dziecko ze szpitala w towarzystwie matki i teściowej
 • Syn Zenka Martyniuka – Daniel – z żoną Eweliną Golczyńską w Barcelonie
[1/10] Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także