NewsyChora na raka Kate przerwała milczenie. Po miesiącu ciszy wydała oświadczenie

Chora na raka Kate przerwała milczenie. Po miesiącu ciszy wydała oświadczenie

Księżna Kate przerwała milczenie
Księżna Kate przerwała milczenie
Źródło zdjęć: © Getty Images

06.07.2024 21:01, aktual.: 15.07.2024 13:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Księżna Kate, znana ze swojego zaangażowania w życie publiczne i charytatywne, zmaga się z poważną chorobą, która wpłynęła na jej codzienne życie i obowiązki w rodzinie królewskiej. Po miesiącu milczenia zabrała głos.

O nowotworze księżnej Kate dowiedzieliśmy się po jej długiej nieobecności, zarówno w mediach społecznościowych, jak i w życiu publicznym. Kate skupiła się na swoim zdrowieniu i rzadko pozostaje w kontakcie z fanami, którzy z niecierpliwością wyczekują choćby najmniejszego znaku życia.

Księżna Kate od miesięcy walczy z rakiem

Diagnoza nowotworu u księżnej Kate została ogłoszona publicznie w połowie marca. Po długim okresie niepewności i braku informacji, księżna Kate przerwała milczenie, wydając oświadczenie, w którym ujawniono, że zdiagnozowano u niej raka. Księżna Middleton wyznała, że jest w trakcie intensywnego leczenia i ma nadzieję na powrót do zdrowia. Rodzina królewska zareagowała z dużym wsparciem, co podkreślił książę William, ograniczając swoje obowiązki, aby być przy żonie i dzieciach.

Księżna Kate wydała oświadczenie

Od momentu diagnozy życie księżnej Kate uległo znacznym zmianom. Księżna musiała zrezygnować z wielu obowiązków oraz publicznych wystąpień. Decyzja ta była konieczna nie tylko ze względu na intensywność leczenia, ale także na potrzebę skupienia się na zdrowiu i prywatności w trudnym okresie. Kate teraz rzadko pokazuje się publicznie. Od czasu do czasu daje jednak o sobie znak w mediach społecznościowych. Nawiązała do zakończenia kariery sportowej znanego tenisisty.

Niesamowita kariera w Wimbledonie dobiega końca. Andy Murray, powinieneś być bardzo dumny. W imieniu nas wszystkich, dziękuję -napisała księżna.
Księżna Kate - nowy wpis na InstaStory
Księżna Kate - nowy wpis na InstaStory© Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także