ExclusiveAnna Wendzikowska wylicza zalety odejścia z "Dzień Dobry TVN": "Mam poczucie bycia panią swojego czasu" [WIDEO]

Anna Wendzikowska wylicza zalety odejścia z "Dzień Dobry TVN": "Mam poczucie bycia panią swojego czasu" [WIDEO]

Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska

14.07.2023 23:30

Anna Wendzikowska przez lata pracowała dla stacji TVN. Po swoim głośnym odejściu zdradziła, jak była traktowana przez swoich przełożonych, a także jak traktowano tam innych. Wiele osób z branży gratulowało wtedy Ani odwagi, której, jak pisali, sami by nie mieli. Dziennikarka po 15 latach zdecydowała się na samodzielną pracę.

Anna Wendzikowska o odejściu z Dzień Dobry TVN

Ania Wendzikowska na ostatnim z eventów, na jakim się pojawiła po powrocie z Kanady, w rozmowie z naszą reporterką wróciła do czasów pracy w DDTVN. Opowiedziała, jak wygląda teraz jej życie, odkąd przestała tam pracować.

Na pewno jest tak, że mam poczucie bycia panią swojego czasu i mogę planować aktywności, wyjazdy i wspólny czas z moimi dziećmi w tych okresach, kiedy one mają wolne czyli w wakacje, ferie, okresy około świąteczne.  Kiedyś nie mogłam tego robić, bo nigdy nie wiedziałam, czy nie pojawi się jakiś wywiad , który będę chciała zrobić, jakiś press junket, czy jakaś gwiazda, z którą będę chciała porozmawiać - zdradziła dziennikarka.

Celebrytka wyznała także, że podczas pracy w śniadaniówce musiała być ciągle w gotowości, bo nie wiedziała często, co ją czeka w danym dniu.

Ja ciągle byłam w gotowości,  co było oczywiście moim w pewnym sensie wyborem i moją decyzją. Ale zaczęło to być po pewnym czasie meczące, zwłaszcza gdy doszły do całego równania tej sytuacji dzieciaki - powiedziała Wendzikowska.

Byliście fanami Ani, gdy występowała w Dzień Dobry TVN?

Anna Wendzikowska (fot. KAPIF)
Anna Wendzikowska (fot. KAPIF)
Anna Wendzikowska, See Bloggers 2023 (fot. AKPA)
Anna Wendzikowska, See Bloggers 2023 (fot. AKPA)
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska
Obraz
Anna Wendzikowska - premiera filmu Zadra
Anna Wendzikowska - premiera filmu Zadra
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także