NewsyMucha sprawiła Wonsowi nietypowy prezent. Fikuśny kształt tortu wprawił nas w zakłopotanie. Nie wstydzili się tego jeść?

Mucha sprawiła Wonsowi nietypowy prezent. Fikuśny kształt tortu wprawił nas w zakłopotanie. Nie wstydzili się tego jeść?

Anna Mucha i Jakub Wons
Anna Mucha i Jakub Wons
03.02.2022 19:00, aktualizacja: 03.02.2022 20:02

Anna Mucha to gwiazda ekranu. Karierę zaczynała jeszcze jako młoda dziewczyna, na początku lat 90. Dziś mało osób pamięta, ale mogliśmy ją oglądać m.in. w Korczaku Andrzeja Wajdy Liście Schindlera Stevena Spielberga. Dziś oba filmy uchodzą za absolutne dzieła światowej kinematografii. Masowy odbiorca najbardziej kojarzy ją jednak z występów w tasiemcu M jak miłość, w którym od 2003 roku wciela się w postać Magdy Budzyńskiej z domu Marszałek, budząc zresztą u widzów skrajne emocje.

W życiu prywatnym aktorka była związana z wieloma mężczyznami. Najpopularniejszym chłopakiem Ani był Kuba Wojewódzki. Dziennikarz TVN-u do dziś dobrze ją wspomina. Jej obecnym partnerem jest Jakub Wons. Młodszy od niej o 2 lata adept sztuki aktorskiej jest znany z występów w serialach telewizyjnych, takich jak: Ojciec Mateusz, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Czas honoru, Lekarze na start, Leśniczówka, Za marzenia, W rytmie serca.

Dotychczas Ania i Kuba raczej nie obnosili się ze związkiem. Dopiero w tym tygodniu po raz pierwszy zadebiutowali wspólnie na ściance, a zrobili to przy okazji premiery filmu Patryka Vegi pt. Miłość, seks & pandemia, w którym aktorka wciela się w jedną z głównych postaci. Anna na tę okazję włożyła czarną, obcisłą sukienkę sięgającą do kostek. Kreacja nie była jednak banalna, ponieważ miała długie rozcięcie, które odsłoniło zgrabne udo gwiazdy. Rękawy były obszyte  piórami, które dodawały stylizacji elegancji. Całość dopełniła szpilkami w tym samym kolorze.

Krótko po tym jak główna bohaterka Miłości, seksu & pandemii zaprezentowała się na ściance, dołączył do niej Jakub Wons. Aktor włożył ciemny garnitur, a koszulę zastąpił golfem.

Ośmielona występem para postanowiła częściej pokazywać się w mediach. Anna dodała na Instagramie ich nowe zdjęcia. Zrobiono je przy okazji 40. urodzin jej ukochanego.

Anna Mucha i Jakub Wons. Naprawdę to zjedli?

Impreza urodzinowa odbyła się w warszawskiej restauracji. Gwiazda pochwaliła się momentem, gdy akurat niosła partnerowi tort w kształcie buta, na którym ustawiła wielką świeczkę w cyfrę „40”. Widać, że pomysł na tak nietypową przekąskę spodobał się Kubie, bo nie mógł się przestać uśmiechać. Anna skwitowała zdjęcia:

przeżyjmy to jeszcze razbo jak widać dobrze się bawiliśmy

Podoba się wam nietypowy kształt tortu? Nie uważacie, że Kuba i Ania nie są już zbyt „starzy” na takie zabawy?

  • Anna Mucha świętuje urodziny Jakuba Wonsa
  • Anna Mucha świętuje urodziny Jakuba Wonsa
  • Anna Mucha, Jakub Wons - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"
  • Anna Mucha, Jakub Wons - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"
  • Anna Mucha, Jakub Wons - premiera filmu „Miłość, seks & pandemia"
  • Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?
  • Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?
  • Anna Mucha i Jakub Wons - jak długo się znają?
[1/8] Anna Mucha świętuje urodziny Jakuba Wonsa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także