NewsyZnowu odżyją plotki o romansie? Tabloid pokazał zdjęcia Woźniak-Starak z mężczyzna, z którym ją łączono. Nie byli sami

Znowu odżyją plotki o romansie? Tabloid pokazał zdjęcia Woźniak-Starak z mężczyzna, z którym ją łączono. Nie byli sami

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
Krystyna Miśkiewicz

08.04.2022 09:00, aktual.: 08.04.2022 16:16

Agnieszka Woźniak-Starak od lat jest gwiazdą stacji TVN. Swoją przygodę z zawodem zaczynała na antenie TVP, z czasem przeniosła się do komercyjnego nadawcy. Tutaj zaczęła prowadzić popularne programy rozrywkowe i reality shows. Nigdy nie mogła narzekać na brak pracy. Była też szczęśliwa u boku swojego drugiego męża Piotra. Niestety jego tragiczna śmierć przerwała na jakiś czas zawodową karierę i sprawiła, że dziennikarka kilka miesięcy spędziła z dala od show-biznesu.

Z biegiem czasu postanowiła wrócić przed kamery. Ku uciesze fanów razem z Ewą Drzyzgą zaczęły prowadzić Dzień dobry TVN. Dwie doświadczone dziennikarki, chociaż od lat pracowały w tej samej stacji, to znały się jedynie z widzenia. Szybko okazało się, że złapały wspólny język.

My od początku na nic się nie umawiamy. Kompletnie nie ustalamy, kto co powie, ani nawet, kto zaczyna, więc to jest trochę taki żywy organizm – mówiła Agnieszka Woźniak-Starak o ich współpracy.

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana na spacerze z przyjacielem

Agnieszka na dobre już wróciła do show-biznesu. Świetnie sprawdziła się w roli prowadzącej śniadaniówki, a widzowie bardzo chętnie zasiadają przed telewizorami, gdy pojawia się na ekranie. Ze względu na ogromną popularność fani interesują się nie tylko karierą dziennikarki, ale także jej życiem prywatnym. Gwiazda od czasu do czasu pokazuje, jak wygląda jej codzienność, publikując posty w social mediach.

Znacznie częściej jednak to kolorowa prasa zdradza, co dzieje się u Agnieszki po tym, jak zgasną kamery. Największe zainteresowanie wzbudza zwłaszcza jej życie uczuciowe.

Kilka miesięcy temu portal Pudelek informował, że u jej boku pojawia się jeden ze stołecznych właścicieli restauracji. Podobno gwiazda miała już nawet przedstawić, go rodzinie

Zareagowali pozytywnie. Cieszą się, że Agnieszka układa sobie życie po śmierci Piotra i że udało jej się odnaleźć szczęście – zdradzał informator Pudelka.

Teraz gwiazda została przyłapana na spacerze z przyjacielem i jednym z jej czworonogów. Dziennikarka powierzyła pieska swojemu znajomemu, który wszedł z nim do restauracji. Ona natomiast po chwili do nich dołączyła. Kolejna seria wspólnych zdjęć sprawiła, że znowu odżyły plotki o rzekomym związku prezenterki.

Mężczyzna spacerował z czworonogiem, po czym wszedł z nim do restauracji. Po pewnym czasie dołączyła do niego Agnieszka – mówi Super Expressowi osoba będąca świadkiem wydarzenia.

Tabloid zwrócił uwagę, że mały piesek, który był z nimi w lokalu, to terier Sushka – ukochany pupil Piotra Woźniaka-Staraka.

Jak do tej pory Agnieszka nigdy nie odniosła się do rewelacji podawanych przez kolorowe pisma i nie potwierdziła, że się z kimś spotyka.

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak | fot. AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak | fot. AKPA
Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze po lesie
Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze po lesie
Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN
Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem "DDTVN"
Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem "DDTVN"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także