Tabloid ustalił, z kim spotyka się Agnieszka Woźniak-Starak. To ceniony biznesmen. „Są razem od ponad roku”

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Od jakiegoś czasu kolorowa prasa huczy na temat nowego związku Agnieszki Woźniak-Starak. Jeden z portali ustalił, z kim spotyka się dziennikarka. Co wiadomo na ten temat?

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Dziennikarka od lat współpracowała z komercyjnym nadawcą, ale po tragicznej śmierci męża zrobiła sobie dłuższą przerwę. Piotr Starak zginął w wypadku motorówki, który miał miejsce w 2019 roku na jeziorze Kisajno. Dziennikarka dopiero jesienią zeszłego roku ponownie pojawiła się na wizji. Dołączyła ona do grona prowadzących Dzień Dobry TVN. Na ekranie udało jej się stworzyć bardzo udany duet z Ewą Drzyzgą, która razem z nią zadebiutowała w porannym formacie.

Po kilku miesiącach nieobecności powrót Agnieszki okazał się miodem na serce dla jej fanów. Stęsknieni widzowie wyczekiwali na jej powrót do pracy. W komentarzach po każdym odcinku pojawia się wiele komplementów pod jej adresem. Od niedawna sympatycy gwiazdy przyglądają się nie tylko jej pracy, ale także życiu osobistemu. Kolorowa prasa donosi bowiem o tym, że układa sobie życie na nowo.

Agnieszka Woźniak-Starak ma nowego partnera?

Agnieszka jest nie tylko ulubienicą fanów, ale także tabloidów. Paparazzi dosłownie nie odstępują jej na krok i czekają na kolejne zdjęcia. Podpatrują jej stylizacje, ale ostatnio w kolorowej prasie zaczęły pojawiać się jej zdjęcia z tajemniczym mężczyzną. Tabloidy informowały, że spotykają się coraz częściej i publikowały kadry ze wspólnych zakupów, czy śniadań w lokalach. Towarzysz Agnieszki miał być pracownikiem stacji TVN.

Portal Pudelek podaje jednak, powołując się na swojego informatora, że dziennikarka spotyka się z jednym ze znanych stołecznych restauratorów. Mają spotykać się od ponad roku. Podobno Agnieszka miała przedstawić mężczyznę rodzicom zmarłego męża, którzy nie ukrywali, że cieszą się jej szczęściem.

Zareagowali pozytywnie. Cieszą się, że Agnieszka układa sobie życie po śmierci Piotra i że udało jej się odnaleźć szczęście – zdradza informator Pudelka.

Agnieszka nadal ma utrzymywać z byłymi teściami serdeczne relacje. Chociaż nie widują się już tak często, to nadal łączy ich szczególna więź.

Stosunki z byłymi teściami co prawda nieco się rozluźniły, co jest w zasadzie naturalne – nie widują się już tak często, jak kiedyś. Wciąż mają do siebie wiele ciepłych uczuć i sympatii – czytamy na Pudelku.

Jak na razie dziennikarka w żaden sposób nie zareagowała na te rewelacje i nie potwierdziła, że się z kimś spotyka.


Agnieszka Woźniak-Starak po studiem Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak po studiem Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak - zielona marynarka

Agnieszka Woźniak-Starak - zielona marynarka

Komentarze

 • Gość Bratpit pisze:

  Cóż ciaśniejsze u dziewczęcia przekonania czy objęcia !

 • Gość Szpilcia pisze:

  Studia, skończyła ledwie, ledwie.
  Zawsze nosiła głowę ponad… Białe mercedesy.. Chudy piździelec.. Bez cycków.!! Jak antyseksualny facet, ładne ma tylko nogi.. Reszta sztuczna, cała zrobiona z peruką na głowie!! Zero sexu.. Piotrek ja zdradzał i to z niejedną!! Bo dla niej ważna była kariera!!! Salony, kasa, marki.. Tu ma punkty bo kocha zwierzęta.. A co robi prywatnie jej sprawa, i.. Życzę córki…. Koleżanka mieszkała z nią w jednym. Budynku.. Druga z nią studiowała… Robi. Co może.. Żeby jakoś żyć. A Piotrek lubił balangi i używki.. Kochał Mazury… W sumie był SAMOTNY…. na około. Pełno ludzi, którzy podczepiali się pod imprezy i kasę… Szkoda chłopaka…

 • Gość pisze:

  Powodzenia i szczęścia życzę 🙂

 • Gośćvv pisze:

  Dziwie sie tym facetom. Czym bogatszy tym bardziej lubi się slizgać po gnoju.

 • Gość pisze:

  A co Was to wszystko obchodzi

 • Starsza pani pisze:

  A niektórzy chcieliby, żeby położyła się na stos i spaliła razem z mężem. Kochała go, a on ją zdradzał, powinna już dawno chodzić na randki, 2,5 roku żałoby i samotności wystarczy.

  • Gość pisze:

   Chyba rok żałoby. Umiesz tumanie liczyć? Po 16 miesiącach wesoła wdówka już miała nowego chlopa.

  • Gosc ghjj pisze:

   Żałobę nosi się w sercu.
   Przykre bardzo jak Ci zal dupę ściska.

  • Gość pisze:

   Gość chyba Ci rok uciekł. Ty zapluta mendo. Co ma czas do żałoby? W sercu się to nosi.

  • Fifi pisze:

   Nie wiem co o tym wszystkim myśleć.Chyba nie było tak idealnie skoro ją zdradził.Dla mnie jest lalką ,rozpuszczoną dziewczyną przez forsę jaką posiada.Zero normalności.