Agnieszka Woźniak-Starak na okładce konkurencji „Vogue’a” promuje najgorętsze trendy. Tak będą ubierać się wszystkie stylowe Polki

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak została gwiazdą najnowszego wydania magazynu o modzie Fashion. Pojawiła się na okładce i wzięła udział w sesji zdjęciowej. Udzieliła też wywiadu. 

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych dziennikarek stacji TVN. Od zeszłego roku jest ona częścią zespoły Dzień Dobry TVN. Do grona prowadzących dołączyła we wrześniu, a na ekranie stworzyła duet z Ewą Drzyzgą. W nowej roli odnalazła się doskonale, o czym mogą świadczyć kolejne komentarze fanów pojawiające się w sieci po emisji każdego odcinka z jej udziałem. Z koleżanką po fachu dogadują się wręcz znakomicie i pomimo tego, że wcześniej nie miały okazji ze sobą współpracować, rozumieją się bez słów.

Agnieszka za każdym razem gdy pojawia się na ekranie, wzbudza zachwyt nie tylko swoim profesjonalizmem, ale także stylizacjami. Znana jest z wyjątkowego podejścia do mody i z tego, że znakomicie wyczuwa trendy. Dla wielu kobiet stała się wręcz modowym drogowskazem i chętnie inspirują się one jej stylem.

Agnieszka Woźniak-Starak na okładce magazynu Fashion

Agnieszka Woźniak-Starak jakiś czas temu zadebiutowała nawet z własną kolekcją, którą stworzyła we współpracy z marką Vicher. Przy jej tworzeniu razem z pozostałymi projektantkami inspirowały się Zofią Stryjeńską, czyli znaną malarką z lat 20. Dziennikarka kocha modę, dlatego nie można się dziwić, że znalazła się na okładce magazynu Fashion. Jest ona gwiazdą numeru i sesji zdjęciowej.

W tym wydaniu pojawił się też wywiad z gwiazdą, która zdradziła, sporo na temat modowych upodobań. Przyznaje, że przede wszystkim chce się dobrze czuć i nie ma zamiaru poświęcić się dla idealnej stylizacji.

Nie jestem skłonna do poświęceń. Ciuchy mają być fajne, ale przede wszystkim mam się w nich dobrze czuć – zdradza w rozmowie z Fashion.

Agnieszka na okładce pojawiła się w pięknym dżinsowym kożuchu. Zdradziła, że jest to jedno z jej ulubionych ubrań i wyjaśniła, jak zrodził się pomysł projektu.

Kocham dżinsowy kożuch. Na początku miał być prostym płaszczem, ale przypomniały mi się piękne haftowane góralskie kożuchy i zaproponowałam dziewczynom, żeby spróbować go wyhaftować, w końcu to bardzo pasowało do Stryjeńskiej- wyjaśniła.

Agnieszka w rozmowie z magazynem Fashion przyznała również, że większość modowych zakupów robi przez internet. Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie zobaczycie całą sesję zdjęciową Agnieszki.


Agnieszka Woźniak-Starak sesja dla magazynu Fashion

Agnieszka Woźniak-Starak sesja dla magazynu Fashion

Agnieszka Woźniak-Starak sesja dla magazynu Fashion

Agnieszka Woźniak-Starak sesja dla magazynu Fashion

Agnieszka Woźniak-Starak sesja dla magazynu Fashion

Agnieszka Woźniak-Starak sesja dla magazynu Fashion

Komentarze