Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zarobią milion złotych! TVN chce nakręcić reality show z ich udziałem

Suknia ślubna Rozenek


Reality show o życiu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to najgorętsza para polskiego show-biznesu! Dopiero, co się pobrali, a już dostają propozycję wzbogacenia się na ich miłości. Teraz robią wielką furorę w nowym program Azja Express. Fani są nimi zachwyceni, nic więc dziwnego, że zaproponowano im własne reality show.

Edward Miszczak wyszedł z inicjatywą do państwa Majdanów, by wpuścili do swojego domu kamery, tak jak wiele lat temu zrobił to Michał Wiśniewski z Mandaryną w programie Jestem, jaki jestem. Program miałby pokazywać ich życie prywatne.

Są różne pomysły, różne propozycje, wszystkie rozważamy, bardzo uważnie, spokojnie, ale to jest tak daleka przyszłość. Lubię pracować z Radosławem. Azja pokazała, że my się świetnie przez kamerą uzupełniamy – wyznała Małgorzata w Super expressie

Piosenkarz za wpuszczenie kamer do swojej sypialni zgarnął milion dolarów. Nie ukrywa, że zrobił to tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Lady Rozenek i piłkarz mogą zarobić nawet milion złotych. Jednak Michał uczula ich na jedną ważną rzecz.

Życzę im, żeby przyciągnęli tłumy przed telewizory i żeby przez ten program nie stracili tego, co najważniejsze, czyli siebie – dodał Wiśniewski

Jak myślicie, przyjmą propozycję? Będziecie oglądać?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała, jak dba o figurę! Czuwa nad nią ekspertka [WIDEO]

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek Warsaw Fashion Week 2016

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek dostaną własne reality show

Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×