NewsyWuj księżnej Kate puścił parę o stanie jej zdrowia. Kiedy wróci do obowiązków?

Wuj księżnej Kate puścił parę o stanie jej zdrowia. Kiedy wróci do obowiązków?

Wuj księżnej Kate opowiedział o jej stanie zdrowia (fot. Getty Images)
Wuj księżnej Kate opowiedział o jej stanie zdrowia (fot. Getty Images)
Źródło zdjęć: © Getty Images
10.04.2024 16:50

Czy powrót Kate do obowiązków nastąpi szybko? Wuj księżnej zdradził kilka szczegółów na temat stanie jej zdrowia, które mogą być tropem. Sytuacja może mieć jednak swoje drugie dno.

Chociaż cały świat wie już o tym, że księżna Kate zmaga się z chorobą nowotworową, faktyczny stan jej zdrowia jest nieznany. Z tego też powodu media chwytają się każdego strzępka informacji, który mógłby naprowadzić na trop. Znany z długiego języka wuj księżnej, Gary Goldsmith, zdradził co nieco w hiszpańskim programie telewizyjnym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wuj księżnej Kate o stanie jej zdrowia

Goldsmith został zaproszony do studia hiszpańskiego "De Viernes", gdzie podpytano go o to, w jakiej sytuacji zdrowotnej znajduje się obecnie Kate. Jak wyznał, utrzymuje stały kontakt ze swoją siostrą Carol Middleton, matką księżnej, aby być na bieżąco. Jego wypowiedź sugeruje, że ulubienica dworu dzielnie się trzyma.

Utrzymuję kontakt ze swoją siostrą Carol, by wiedzieć, czy z moją siostrzenicą wszystko w porządku. Uważam, że Kate poradziła sobie naprawdę dobrze, zważywszy na to, w jak trudnej i skomplikowanej sytuacji się znalazła - powiedział.

Wuj księżnej jest pełen podziwu względem tego, jak jego siostrzenica poradziła sobie z ogromną presją i zdołała wytłumaczyć sytuację nie tylko mediom, ale także swoim dzieciom.

Nie znam nikogo innego, kto musiałby radzić sobie z czymś podobnym. Wytłumaczyć wszystko dzieciom, a potem jeszcze przekazać wyjaśnienia narodowym i międzynarodowym mediom - dodał.

Księżna Kate szybko wróci do obowiązków?

Nie jest pewnym, kiedy dokładnie Kate ma wrócić do obowiązków. Spekuluje się, że ma to nastąpić już w przyszłym tygodniu, 17 kwietnia. Wtedy kończy się świąteczna przerwa jej pociech, które wrócą do szkoły. Osobami decyzyjnymi w sprawie jej pracy na brytyjskim dworze są jednak opiekujący się nią lekarze. Dopiero wówczas, gdy uznają to za słuszne, księżna będzie mogła ponownie oddać się swoim powinnościom.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także