NewsyWiśniewskiemu pójdzie w pięty? Dominika Tajner jest szczęśliwie zakochana

Wiśniewskiemu pójdzie w pięty? Dominika Tajner jest szczęśliwie zakochana

Była żona Michała Wiśniewskiego jest szczęśliwie zakochana
Była żona Michała Wiśniewskiego jest szczęśliwie zakochana
Źródło zdjęć: © KAPiF

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Wiśniewski odszedł od Dominiki Tajner, gdy ta była na życiowym zakręcie. Na szczęście to już przeszłość. Była żona artysty stanęła na nogi i rozpoczęła nowy etap w swoim życiu.

Dominika Tajner była żoną Michała w latach 2012-2019. Kiedy przygotowywała się do "Tańca z gwiazdami", mąż oznajmił, że pragnie rozwodu. Później zachorowała na nowotwór piersi. Życie jej nie oszczędzało, ale w końcu na jej niebie pojawiło się słońce. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dominika Tajner jest szczęśliwie zakochana

Dominika zażegnała smutki, a w jej życiu zrobiło się miejsce na nowe wyzwania. 

Wierzę, że wszystko, co złe, jest już daleko za mną. (...) Pięć miesięcy temu postawiłam na sport i bardzo dobrze się z tym czuję (...) I co najważniejsze, nigdy dotąd nie byłam w tak dobrej formie. O urodę się nie martwię, bo to sprawa drugorzędna - mówiła w rozmowie z Twoim imperium.

U boku Dominiki Tajner jest teraz mężczyzna, który ją wspiera i akceptuje. 

Jestem szczęśliwa, że w końcu mam przy sobie mężczyznę, który kocha mnie taką, jaka jestem i nie zwraca uwagi na moje wady. (...) Uważam, że nieźle się dobraliśmy, bo na zasadzie przeciwieństw - a Mariusz jest spokojniejszy, bardziej wyważony. Fajnie się uzupełniamy - podkreśliła.

Dominika Tajner weźmie ślub?

Choć po swoich doświadczeniach nie zamierzała się już z nikim wiązać, miłość zwyciężyła. 

Kiedy się poznaliśmy, byłam bardzo zmęczona relacjami damsko-męskimi (...), ale Mariusz przekonał mnie, żeby dać miłości jeszcze jedną szansę. I nie zawiodłam się. To wspaniały, konkretny człowiek, który wie, czego chce od życia - mówiła.

Swego czasu krążyły też pogłoski, że para planuje ślub. Potem przycichły. Kto wie, może Dominika Tajner jest już żoną Mariusza Wacha?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także