Szukaj

Michał Szpak w niezwykłym duecie z młodą wokalistką. Mamy wideo

Michał Szpak na scenie z siostrą

Michał Szpak na scenie z siostrą

Michał Szpak zaśpiewał z siostrą Ewą

Michał Szpak to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych wokalistów w Polsce. Dzięki niemu emocje w pewną majową noc sięgnęły zenitu. Przypomnijmy, że artysta reprezentował nasz kraj podczas Eurowizji 2016 i odniósł historyczny sukces.

Michał nie spoczął na laurach. Od tamtej pory wciąż koncertuje i nie ma zbyt wiele czasu na odpoczynek. Niedawno postanowił zaskoczyć fanów. W ramach trasy koncertowej Color of Your Life wystąpił w Sopocie. Na scenie dał prawdziwe show. Ci, którzy przyszli posłuchać Michała, z pewnością nie byli zawiedzeni. Szpak miał dla nich wielką niespodziankę. Na scenie wystąpił bowiem z siostrą Ewą. Duet wykonał utwór Byle Być Sobą. Fani byli w szoku.

Trzeba przyznać, że Michał ma naprawdę świetne relacje ze swoimi siostrami. Wszyscy chyba pamiętamy jego słynne wykonanie Happy Birthday z okazji urodzin Marleny. Teraz pokazuje, że dobrze dogaduje się także z Ewą. Na swoim Instagramie publikuje mnóstwo zdjęć z dziewczynami.

Zobaczcie fragment koncertu Michała Szpaka i posłuchajcie jego wykonania Byle Być Sobą w duecie z Ewą. Jak Wam się podoba?

Zobacz: Michał Szpak ma groźnego psychofana. Wokalista wyznał, że dostawał wiadomości z pogróżkami. To nie wszystko…

Michał Szpak śpiewa z siostrą Ewą

Michał Szpak śpiewa z siostrą Ewą

Siostra Michała Szpaka - Ewa na scenie w Sopocie

Siostra Michała Szpaka – Ewa na scenie w Sopocie


Michał Szpak (fot. AKPA)

Michał Szpak (fot. AKPA)

Michał Szpak (fot. AKPA)

Michał Szpak (fot. AKPA)

Michał Szpak przed studiem TVP

Michał Szpak przed studiem TVP

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×