NewsyTo o to poszło między Beckhamami i Sussexami? Niewiarygodne, czemu ich odsunęli

To o to poszło między Beckhamami i Sussexami? Niewiarygodne, czemu ich odsunęli

Beckhamowie pokłócili się z Sussexami? O co poszło?
Beckhamowie pokłócili się z Sussexami? O co poszło?
Źródło zdjęć: © via Getty Images

15.06.2024 07:38, aktual.: 15.06.2024 08:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Victoria i David Beckham zaliczali się do najbliższych przyjaciół Meghan Markle i księcia Harry'ego. Jakiś czas temu ich relacja znacznie się jednak ochłodziła. Powody mogą być zdumiewające.

Początkowo mówiono, że cała czwórka jest ze sobą blisko, a David i Victoria Beckham, tak jak książę Harry, bardzo chcieli, aby Meghan Markle poczuła się mile widziana w Wielkiej Brytanii. Krążyły nawet doniesienia, że ​​Victoria zapewniła Meghan dostęp do swojej małej czarnej książeczki z wykazami jej ulubionych fryzjerów i stylistów w Londynie i gościła z mężem na ślubie Sussexów. Potem coś zaczęło się psuć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Vicktoria Bekham upubliczniła szczegóły przyjaźni z Maghan Markle?

"Daily Mail" przekonuje, że punktem zwrotnym dla relacji całej czwórki był wyciek informacji na temat ich przyjaźni do prasy. Meghan Markle obawiała się, że to Victoria Beckham przekazuje szczegóły dziennikarzom. Książę Harry skontaktował się nawet w tej sprawie z Davidem Beckhamem.

Harry był bardzo uprzejmy, ale oczywiście była to dość niezręczna wymiana zdań i David się zawstydził. W niewytłumaczalny sposób [Meghan] obawiała się, że stoi za tym Victoria. Choć pomysł, że Victoria Beckham osobiście dzwoniła do dziennikarzy i przekazywała im informacje, jest śmieszny – i rozmawiałem o tym z Harrym - powiedziało źródło gazety.

Źródło stwierdziło, że Harry jest bardzo opiekuńczy w stosunku do żony i nie pozwoli, by działa jej się krzywda. Panowie mieli wyjaśnić wszystko między sobą, ale ta rozmowa spowodowała, że zgrzyt między nimi był zbyt duży.

Książę Harry i Meghan Markle nie chcą przyjaźnić się z Beckhamami

Co ciekawe, "Daily Mail" twierdzi, że ostateczny rozdźwięk między obydwiema parami nastąpił ze względu na to, że Beckhamowie mieli dobre relacje z księciem Williamem i księżną Kate, a także z Karolem III. Są zatem blisko z całą rodziną królewską, nie tylko Sussexami.

Podobnie jak Harry, William zna Davida i Victorię od wielu lat, a Beckhamowie byli w Opactwie Westminsterskim, kiedy w 2011 roku poślubił tam Kate Middleton. W przeszłości księżna Kate nosiła sukienkę i okulary przeciwsłoneczne Victorii Beckham podczas publicznych wyjść. W 2022 roku David dołączył do Williama i Kate, gdy udali się do Bostonu. David Beckham wręczył nagrodę Earthshot Prize, przyznawaną przez księcia Walii, jednym z głównych projektów Williama.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także