NewsyKsiężna Kate wraca na salony. Reakcja Karola III rozczula

Księżna Kate wraca na salony. Reakcja Karola III rozczula

Jak na wieści o poprawie zdrowia Kate zareagował król Karol?
Jak na wieści o poprawie zdrowia Kate zareagował król Karol?
Źródło zdjęć: © Getty Images, | Danny Martindale

14.06.2024 20:58, aktual.: 14.06.2024 21:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Księżna Kate właśnie oznajmiła, że jej leczenie przynosi skutki i przekazała, że pojawi się na Trooping the Colour. Tak na wieści zareagował podobno król Karol.

Na tę wiadomość od miesięcy czekali sympatycy brytyjskiej rodziny królewskiej. Księżna Kate ma się dobrze i właśnie wydała oświadczenie. Co przekazała fanom?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Księżna Kate wraca do zdrowia

Na oficjalnym profilu Kate i Williama na Instagramie pojawił się wpis księżnej, w którym przekazała, że leczenie przynosi skutek.

Robię dobre postępy, ale każdy kto przechodzi chemioterapię będzie wiedział, że są dobre i złe dni. W te złe dni czujesz się słaby, zmęczony i musisz oddać się swojemu ciału odpoczywaniu. Ale w dobre dni, kiedy czujesz się silniejszy, chcesz jak najlepiej wykorzystać dobre samopoczucie. Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dniach, w których czuję się wystarczająco dobrze, angażuję się w życie szkolne, poświęcam czas na rzeczy, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zaczynam pracować w domu.

Karol III reaguje na wieści w sprawie Kate

Księżna zapewniła, że pojawi się na tegorocznej paradzie z okazji Trooping the Colour i choć uroczystość organizowana jest na cześć króla, to on sam niezwykle się cieszy, że będzie mógł dzielić zainteresowaniem poddanych ze swoją synową. Jak podaje magazyn Hello, Karol III miał być "zachwycony" zapowiedzią obecności Kate, bo on jak nikt inny rozumie, przez co przechodzi. Przypomnijmy, że będzie to pierwsze oficjalne pojawienie się Kate od czasu Bożego Narodzenia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także