NewsyKate zabrała głos ws. choroby. Lawina komentarzy fanów

Kate zabrała głos ws. choroby. Lawina komentarzy fanów

Nowe wieści w sprawie księżnej Kate
Nowe wieści w sprawie księżnej Kate
Źródło zdjęć: © Instagram

14.06.2024 19:36, aktual.: 14.06.2024 21:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mija kolejny miesiąc zmagań księżnej Kate w walce z rakiem. Sympatycy rodziny królewskiej z zapartym tchem oczekują kolejnych wieści o jej stanie zdrowia. Co nowego wiemy?

Księżna Kate o swojej chorobie nowotworowej poinformowała w marcu 2024 roku. Wciąż nie jest jasne, gdzie księżna ma raka, ale wiadomo, że została poddana leczeniu. Z jakim skutkiem? 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jaki jest stan księżnej Kate?

Jak podaje TMZ, które powołuje się na osobę z bliskiego otoczenia Kate, stan księżnej jest dobry, a leczenie przynosi oczekiwane rezultaty. Z informacji przekazanych przez tabloid wynika, że Kate była poddawana chemioterapii przez ostatnie trzy miesiące. Czy tyle wystarczyło, żeby pokonać raka? Wszystko na to wskazuje. To jednak nie koniec niespodzianek. Sama Kate zabrała głos i opublikowała swoje oświadczenie w mediach społecznościowych. Jej słowa potwierdzają to, co przekazał informator TMZ.

Robię duże postępy, ale każdy przechodzący chemioterapię wie, że są dobre i złe dni. W te złe dni czujesz się słaby, zmęczony i musisz poddać się wypoczynkowi. Ale w dobre dni, kiedy czujesz się silniejszy, chcesz jak najlepiej wykorzystać to dobre samopoczucie.
Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, w których czuję się wystarczająco dobrze, z radością angażuję się w życie szkolne, spędzam czas na rzeczach, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zaczynam pracować w domu.

Kate Middleton pojawi się na Trooping the Colour?

Ku uciesze fanów księżnej, ma ona się pojawić u boku swojego męża na Trooping the Colour, paradą z okazji kolejnej rocznicy monarchii.

Z niecierpliwością czekam na udział w Paradzie Urodzinowej Króla w najbliższy weekend z moją rodziną i mam nadzieję, że latem dołączę do kilku publicznych wystąpień. (...)
Uczę się cierpliwości, szczególnie w obliczu niepewności. Przyjmuję każdy dzień takim, jaki jest, słucham mojego ciała i pozwalam sobie na wykorzystanie tego tak potrzebnego czasu na uzdrowienie. Dziękuję bardzo za nieustające zrozumienie i wszystkim, którzy tak odważnie podzielili się ze mną swoimi historiami.

Fani reagują na wpis księżnej.

"Kocham tę fantastyczną wiadomość", "To niesamowita wiadomość. Twoja szczerość i twoja odwaga są nadzwyczajne i przykład dla każdego, kto przechodzi przez coś takiego. Cieszę się, że robisz postępy", "Kochamy Cię tak droga księżniczko Kate! Jak miło cię widzieć! Proszę poświęć tyle czasu, ile potrzebujesz. Twoje zdrowie i rodzina są najważniejsze. Przesyłam Wam tyle miłości i życzeń uzdrawiających" - czytamy.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także