Szukaj

M jak miłość, odc. 1184: Aleksandra poznaje tajemnicę Agnieszki. Powie Tomkowi prawdę?

M jak miłość Tomek (Andrzej Młynarczyk), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)

M jak miłość Tomek (Andrzej Młynarczyk), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Co się wydarzy w 1184 odcinku ”M jak miłość”?

W 1184 odcinku ”M jak miłość” Agnieszka (Magdalena Walach) trafi do szpitala, a na miejscu odwiedzi ją Marcin (Mikołaj Roznerski). Sąsiad Olszewskiej nie zablokuje telefonu i przypadkowo zadzwoni do matki. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) podsłucha ich rozmowę i zorientuje się, że ojcem dziecka Agnieszki jest Tomek (Andrzej Młynarczyk).

Zobacz też: Iza pocałuje Marcina! 

– Rozumiem, nie chcesz mówić Tomkowi, że jest ojcem dziecka… Ale ja jestem jego wujkiem i możesz do mnie dzwonić o każdej porze dnia i nocy!

Aleksandra – gdy zrozumie, kto jest ojcem dziecka Agnieszki – będzie w szoku. I od razu wybierze numer Tomka:

– Mam prośbę, możemy się jutro spotkać?
– Jasne, ale… masz taki dziwny głos… Coś się stało?
– Tak, ale… To nie jest rozmowa na telefon!

A następnego dnia o wszystkim opowie też Olkowi…

– Tomek jest z Joasią w szczęśliwym związku i nie wie, nawet nie podejrzewa, że kobieta, z którą kiedyś był związany… nosi jego dziecko!
– Mówisz o Agnieszce? – Lekarz będzie zaskoczony – Mamo, nie powinnaś się mieszać w ich sprawy… To decyzja Agnieszki, czy powie Tomkowi, czy nie. A nam nic do tego!
– A Tomek? Nie uważasz, że powinien wiedzieć?
– Na pewno. Ale ty jesteś ostatnią osobą, od której powinien się o tym dowiedzieć! Muszą to załatwić między sobą… Proszę, nie wkręcaj się w to, bo narobisz niezłego bałaganu! Obiecaj mi, że nic z tym nie zrobisz…

”M jak miłość” odcinek 1184 już w poniedziałek 21.12.2015 o godzinie 20:40 na antenie TVP2

M jak miłość, Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)

M jak miłość, Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)


Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×