NewsyRutkowski gra pod publikę? Maja tłumaczy się z wystawnego życia: "Byłam naciskana"

Rutkowski gra pod publikę? Maja tłumaczy się z wystawnego życia: "Byłam naciskana"

Maja Rutkowski opowiedziała o komunii syna i fryzurze męża
Maja Rutkowski opowiedziała o komunii syna i fryzurze męża
Źródło zdjęć: © AKPA

21.06.2024 13:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Żona Krzysztofa Rutkowskiego nie stroni od wywiadów. Teraz zdecydowała się szczerze opowiedzieć o ostatnich wydarzeniach związanych z komunią syna. Nie zabrakło również odpowiedzi na temat fryzury jej męża i tego, jak się poznali.

Maja i Krzysztof Rutkowscy są małżeństwem od 2019 roku, jednak poznali się siedem lat wcześniej. Przez ten czas zbudowali niezwykle trwały związek i dziś są już pięć lat po ślubie. Wspólnie doczekali się syna, Krzysztofa juniora, który w maju tego roku obchodził komunię. Ta została zorganizowana z dużym rozmachem, a "przy okazji" na tej samej uroczystości detektyw i jego żona po raz drugi stanęli na ślubnym kobiercu, tym razem mówiąc sobie sakramentalne "tak".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maja Rutkowski "na chłodno" o komunii syna. " Wy tego potrzebujecie"

Niedawno Maja Rutkowski porozmawiała ze Światem Gwiazd. W wywiadzie zdradziła kilka "smaczków" na temat niedawnej komunii Krzysztofa juniora. Jak zaznaczyła w trakcie rozmowy, nie chciała, aby ta uroczystość była aż tak medialna. Za wszystkim miał stać detektyw, który nie tylko rozmawiał z mediami, ale wiedział dokładnie w jaki sposób to robić.

Ja byłam, w jakiś sposób naciskana, bo to media pragną tych samochodów, innych rzeczy. (...) Mój mąż wie dobrze, jak tymi mediami "się bawić", ale wy tego potrzebujecie. Ja tego nie chciałam, za każdym razem, jak do mnie dzwonili w sprawie komunii, no to mówiłam, że życie duchowe, ale to się nie sprzedaje - powiedziała w rozmowie ze Światem Gwiazd żona detektywa.

Co Maja Rutkowski sądzi o fryzurze Krzysztofa? Zdradziła, czy jej się podoba

Celebrytka została również zapytana o fryzurę swojego męża. Nie ma chyba osoby w naszym kraju, która nie kojarzyłaby nastroszonych włosów Krzysztofa Rutkowskiego. Co ciekawe Maja również wolałaby, żeby detektyw miał inną fryzurę. Swoim stwierdzeniem z pewnością zszokowała swoich fanów.

Chciałabym, żeby sobie zrobił fryzurę wikinga. Mam nadzieję że sobie to zrobi - powiedziała we wspomnianym wywiadzie Maja Rutkowski.
Maja Rutkowski zdradziła kilka sekretów na temat Krzysztofa i komunii syna
Maja Rutkowski zdradziła kilka sekretów na temat Krzysztofa i komunii syna© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także