NewsyRozstania gwiazd 2019 – jedni publicznie prali brudy, inni pokazali klasę. Które pary zakończyły swój związek?

Rozstania gwiazd 2019 – jedni publicznie prali brudy, inni pokazali klasę. Które pary zakończyły swój związek?

Rozstania gwiazd 2019
Rozstania gwiazd 2019
Krystyna Miśkiewicz

31.12.2019 16:20, aktual.: 31.12.2019 18:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie każda miłość trwa wiecznie. Dobrze, gdy kończy się za obopólną zgodą i bez złych emocji, niestety, nie zawsze tak się dzieje... Gwiazdy również przeżywają sercowe zawody.

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner

Informacja o rozstaniu Michała i Dominiki dla wielu była szokiem. 9-letni związek zdawał się być bardzo udany, ale okazało się, że to tylko pozory, a uczucie się wypaliło. W marcu Dominika poinformowała fanów, że Michał złożył pozew o rozwód. 7-letnie małżeństwo skończyło się we wrześniu po 5-minutowej rozprawie. Świeżo upieczeni rozwodnicy przypieczętowali rozstanie wspólnym selfie. Okazuje się, że będąc na świeczniku można rozejść się polubownie i z klasą!

Suknia ślubna: Marta Grycan. Dominika Tajner i Michał Wiśniewski. Ślub w 2012 r. (fot. AKPA)
Suknia ślubna: Marta Grycan. Dominika Tajner i Michał Wiśniewski. Ślub w 2012 r. (fot. AKPA)

Rozwód Adele i Simona Koneckiego

W kwietniu informacją o separacji zaskoczyła świat Adele. Piosenkarka od 7 lat była żoną Simona Koneckiego, z którym ma 6-letniego synka. Para była zgodna co do wspólnego wychowania dziecka, ale problemem może okazać się wycenianego na około 650 milionów złotych majątku gwiazdy. Zwłaszcza, że przed ślubem para nie podpisała intercyzy. Piosenkarka złożyła pozew o rozwód w Los Angeles. Podobno Adele już próbuje ułożyć sobie życie z nowym partnerem.

Adele i Simon Konecki wezmą rozwód
Adele i Simon Konecki wezmą rozwód

Rozstanie Maffashion i Czarka Jóźwika

Koniec tej miłości był równie medialny, jak jej początek. Maffashion i Czarek byli razem 4 lata, wspólnie podróżowali i pracowali nad różnymi projektami. Udało im się zdobyć sympatię internautów, którzy nie mogli doczekać się ślubu swoich ulubieńców. W końcu para zaręczyła się 4 lata temu! Tymczasem w październiku Maff i Czarek poinformowali o rozstaniu w filmiku, który opublikowali na Instagramie. Co ciekawe, oświadczenie nagrali w restauracji sushi i oboje byli w świetnych humorach. Uczucie wygasło, ale pozostała przyjaźń!

Maffashion i Czarek Jóźwik wybrali się na Wyspy Zielonego Przylądka - Instagram
Maffashion i Czarek Jóźwik wybrali się na Wyspy Zielonego Przylądka - Instagram

Rozstanie Roksany Węgiel i Daniela Yastremskiego

Po wygraniu Eurowizji Junior Roksana stała się prawdziwą gwiazdą, a fani są bardzo zainteresowani życiem prywatnym nastolatki. W listopadzie 2018 za kulisami Eurowizji Junior w Mińsku piosenkarka poznała Daniela Yastremskiego, który również brał udział w konkursie. Pochodzący z Białorusi chłopak skradł serce Roxie, para nagrała wspólną piosenkę Nie Zmienisz MnieNiestety, związek nie przetrwał. Powodem była przede wszystkim dzieląca zakochanych odległość, ale również galopująca kariera Roksany, przez którą 14-latka nie miała czasu na związek.

Roksana Węgiel i jej chłopak Daniel
Roksana Węgiel i jej chłopak Daniel

Rozstanie Bradleya Coopera i Iriny Shayk

Piękna modelka i przystojny aktor byli parą od 2015 roku. W 2016 na świat przyszła ich córeczka. Tworzyli rodzinę jak z obrazka, ale to już czas przeszły. Ponoć próbowali ratować swój związek ze względu na dziecko, ale ostatecznie podjęli decyzję o rozstaniu. Rosjanka wyprowadziła się z willi w Kalifornii, w której przez ostatnie lata mieszkała ze swoim ukochanym. Nie brakowało plotek, że prawdziwym powodem był romans Bradley'a z Lady Gagą. Była to jednak tylko kreacja na potrzeby wypromowania filmu Narodziny Gwiazdy.

Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019
Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Rozstanie Blanki Lipińskiej i Macieja Buzały

Niby był huczny ślub, a skończyło się rozstaniem! Mowa o Blance Lipińskiej - autorce głośnej książki erotycznej 365 dni i jej partnerze Macieju. We wrześniu pisarka ogłosiła, że wyszła za mąż. Fani byli zaskoczeni, bo przecież Blanka nie była nawet zaręczona! Szybko okazało się jednak, że była to tylko akcja promująca filmu, który wejdzie do kin w walentynki.Ślub był więc mistyfikacją, a wkrótce związek przeszedł do historii. Na Instagramie pisarka ogłosiła, że jest singielką, bo z Maciejem lepiej sprawdzają się jako kumple niż para. Podobno rozstali się w przyjaźni.

Blanka Lipińska wzięła ślub
Blanka Lipińska wzięła ślub

Rozstanie Patryka Grudowicza i Kasi Szklarczyk

To była jedna z piękniejszych par polskiego show biznesu! W lutym zwycięzca i zwyciężczyni Top Model potwierdzili plotki o łączącym ich uczuciu wspólną sesją w negliżu! Związek trwał jednak tylko kilka miesięcy. Już w październiku model ogłosił na swoim Instagramie, że ich drogi się rozeszły. Powodem miały być napięte harmonogramy i brak czasu dla siebie. Wydaje się jednak, że Patryk nie pogodził się z rozstaniem, bo zapowiedział, że Kasia wciąż jest dla niego bardzo ważna i ma zamiar o nią zawalczyć! Modelka twierdzi jednak, że pisana jest im jedynie przyjaźń.

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk rozstali się
Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk rozstali się

Rozstanie Julii Wieniawy i Barona

O tej miłości mówiła cała Polska! Młodziutka aktorka i starszy o 15 lat gitarzysta zespołu Afromental umiejętnie podsycali zainteresowanie swoim związkiem. Przez siedem miesięcy para brylowała na salonach i zamieszczała w sieci mnóstwo wspólnych zdjęć. Sielanka skończyła się w sierpniu. Powód? Czas, którego im dla siebie brakowało. Wszystko wskazuje na to, że udało im się rozstać w dobrych relacjach, a po miłości pozostanie prawdziwa przyjaźń.

Baron i Julia Wieniawa całowali się na oczach paparazzi
Baron i Julia Wieniawa całowali się na oczach paparazzi

Rozwód Miley Cyrus i Liama Hemswortha

Po sekretnym ślubie w grudniu 2018 roku wydawało się, że słynąca z kontrowersyjnych zachowań piosenkarka ustatkuje się u boku przystojnego aktora. Co prawda mieli za sobą burzliwą przeszłość (zaręczyli się w 2012, rozstali dwa lata później, a w 2016 wrócili do siebie), ale wyglądało na to, że w końcu zrozumieli, że są sobie pisani. Niestety, osiem miesięcy po ślubie ogłosili, że zdecydowali się na separację! Szybko okazało się, że Miley znalazła pocieszenie w ramionach... kobiety! Była nią Kaitlynn Carter – amerykańska, 30-letnia blogerka, była żona przyrodniego brata Kendall i Kylie, Brody’ego Jennera.

Miley Cyrus i Liam Hamsworth – MET Gala 2019, oboje ubrani przez: Yves Saint Laurent
Miley Cyrus i Liam Hamsworth – MET Gala 2019, oboje ubrani przez: Yves Saint Laurent

Angelina Jolie i Brad Pitt wreszcie sfinalizowali rozwód

Ta słynna para rozstała się już trzy lata temu, ale dopiero w 2019 sfinalizowano przeciągający się rozwód. Aktorzy poznali się w 2006, a pobrali w 2014 roku. Związek najjaśniejszych gwiazd światowego kina wywoływał ogromne zainteresowanie mediów i fanów. Wydawało się, że są dla siebie stworzeni, wspólnie wychowywali szóstkę dzieci (3 adoptowanych i 3 biologicznych). Małżeńska sielanka trwała tylko dwa lata. Angelina domagała się wyłącznych praw do opieki nad dziećmi. Problemem był też podział astronomicznego majątku gwiazdorskiej pary. Rozwód ogłoszono w kwietniu 2019, ale nie oznaczał on końca batalii o dzieci, bo tej kwestii wciąż nie udało się rozstrzygnąć.

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2009
Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2009
Zobacz także