Szukaj

Baron pierwszy raz o rozstaniu z Julią Wieniawą. Zostawił dla niej piękną wiadomość [WIDEO]

Baron i Julia Wieniawa

Baron i Julia Wieniawa

Baron skomentował rozstanie z Julią Wieniawą. Po raz pierwszy odniósł się do plotek na temat swojej relacji z aktorką. Przyznał, że zakończyli związek w przyjacielskiej atmosferze. Zobacz, jaką wiadomość zostawił dla byłej partnerki w rozmowie z naszą reporterką.

Na początku roku media obiegła wiadomość o związku Julii Wieniawy i Barona. Miłość pary kwitła na naszych oczach. Wspólne wyjścia na salony, udział w imprezach, zdjęcia na Instagramie i namiętne sceny uwiecznione przez paparazzi. Wielu wierzyło, że tym razem aktorka znalazła partnera na całe życie. Niestety, prawda okazała się inna.

Zobacz: Julia Wieniawa zostawiła Barona dla młodego aktora? Jego komentarz już namieszał w mediach

Baron o rozstaniu z Julią Wieniawą

W sierpniu Julia Wieniawa i Baron rozstali się. Wiadomość ta zelektryzowała media. Nikt nie spodziewał się, że duet, który jeszcze niedawno spijał sobie z dzióbków, nie doczeka nawet pierwszej rocznicy związku. Co prawda nie znamy oficjalnych powodów zakończenia tej krótkiej i intensywnej relacji, ale wszystko wskazuje na to, że Julia i Alek rozstali się w dobrej atmosferze.

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie – jedno z ostatnich wspólnych wyjść pary

Baron w rozmowie z reporterką Jastrząb Post odniósł się do słów Wieniawy, która nie tak dawno zdradziła nam, że przeżywała u jego boku wspaniały czas, ale „trzeba słuchać swojej intuicji”:

Absolutnie też z Julią przeżyłem magiczny czas i też jej życzę jak najlepiej. Pozdrawiam Cię serdecznie. Is all good. Tak jak Julka powiedziała. W przyjaźni powstają związki i powinny się w przyjaźni kończyć.

Ciekawe, czy zobaczymy ich jeszcze razem, już jako przyjaciół, na salonach.

Zobacz: Julia Wieniawa oficjalnie o rozstaniu z Baronem! Taka eks partnerka to skarb!

Julia Wieniawa o rozstaniu z Baronem:


Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×