Julia Wieniawa i Baron całują się w nocnej knajpie! Ten widok rozpali wszystkich fanów ich ognistego romansu!

Julia Wieniawa i Baron całują się na randce

Julia Wieniawa i Baron zostali przyłapani na romantycznej kolacji w modnym lokalu w stolicy. Para po lodowej imprezie postanowiła ostudzić swoje gorące ciała na nocnej randce w Warszawie. Zobacz jak całuje Baron!

Julia Wieniawa i Baron już nie ukrywają swojego związku. Para po kilku wspólnych tajnych wypadach wreszcie pierwszy raz oficjalnie pojawiła się na branżowej imprezie. Na swój celebrycki debiut Wieniawa i Baron wybrali medialną imprezę znanej marki deserów lodowych. W oparach malinowo-truskawkowych przysmaków aktorka i gitarzysta zadebiutowali wspólnie na czerwonym dywanie.

W tym roku jedną z ambasadorek lodów była śliczna 20-letnia Julia Wieniawa, która zaprezentowała swoje wdzięki na wybiegu  ubrana w sukienkę Dawida Wolińskiego. W tym czasie podekscytowany Baron nie spuszczał ze swojej ukochanej wzroku, juror Voice Kids najgłośniej ze wszystkich oklaskiwał swoją dziewczynę z pierwszego rzędu!

Julia po swoim sukcesie w roli modelki opuściła imprezę w towarzystwie Barona, para wychodząc z gali trzymała się za ręce, co oczywiście wywołało szaleństwo wśród paparazzi.

Okazało się jednak, że prawdziwa randka była dopiero przed nimi. Baron zabrał bowiem Julkę na romantyczną kolację do modnego wśród celebrytów miejsca w stolicy – Warszawa Wschodnia. Na szczęście ten romantyczny fakt nie umknął uwadze czujnym paparazzi, którzy wzniosłe chwile Julki z Baronem utrwalili na ślicznych fotkach.

Dzięki tej relacji wiadomo, że przy ich stoliku było bardzo gorąco. Julka i Baron nie szczędzili sobie zmysłowych czułości. Pocałunkom i maślanym spojrzeniom nie było końca.

To jest piękna miłość.

Zobacz: Julia Wieniawa przez uciążliwą chorobę przeżywa prawdziwe katusze: “Muszę brać milion leków!” [WIDEO]

Zobacz: Julia Wieniawa pokochała głębokie dekolty! Tak odważnie jeszcze nie było!

Zobacz: Zauważyliście? Na skórze Julii Wieniawy pojawiły się swędzące plamki! Nie uwierzycie od czego!


Julia Wieniawa i Baron wybrali się na kolację po imprezie Magnum

Julia Wieniawa i Baron wybrali się na kolację po imprezie Magnum

Baron wpatrzony w Julię Wieniawę, która delektowała się białym winem

Baron wpatrzony w Julię Wieniawę, która delektowała się białym winem

Julia Wieniawa po udanym pokazie Magnum wypiła kieliszek wina

Julia Wieniawa po udanym pokazie Magnum wypiła kieliszek wina

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×