Szukaj

Julia Wieniawa pokochała głębokie dekolty! Tak odważnie jeszcze nie było!

Julia Wieniawa Magnum 2019 kreacja

Julia Wieniawa pojawiła się na pokazie nowej kolekcji Dawida Wolińskiego w roli modelki. Aktorka wystąpiła w obłędnej kreacji z seksownym dekoltem i pochwaliła się wdziękami na wybiegu. Jej sukienka zrobiła furorę i pobudziła zmysły. Zobaczcie zdjęcia!

Dawid Woliński 11 kwietnia przeżywał jeden z najważniejszych wieczorów w roku. Projektant uwielbiany przez polskie gwiazdy i juror Top Model zaprezentował swoja najnowszą kolekcję ubrań na imprezie lodów – na widowni nie zabrakło oczywiście największych nazwisk z polskiego show-biznesu. Widziano między innymi Annę MuchęMałgorzatę Sochę, Agnieszkę Woźniak-Starak czy Joannę Przetakiewicz, ale prawdziwą gwiazdą wieczoru została Julia Wieniawa. Młoda aktorka, która w ostatnich miesiącach stała się naprawdę niezwykle popularna, sprawdziła się w nowej roli – wystąpiła jako jedna z głównych modelek.

Wieniawa miała na sobie kreację z nowej kolekcji projektanta. Sukienka w głębokim odcieniu wina wyszyta była setkami cekinów, które przepięknie odbijały światło i dodawały jej blasku. Długość pozwoliła na wyeksponowanie zgrabnych nóg Julii, a materiał opinający ciało podkreślał jej nienaganną sylwetkę. Największe wrażenie robił jednak bardzo odważny dekolt, który więcej odsłaniał niż zasłaniał i pozwalał wszystkim na kontemplowanie pięknych piersi Wieniawy. Szpilki i burza naturalnie ułożonych loków wykończyły ten boski look i sprawiły, że od Julii naprawdę nie sposób było oderwać wzroku.

Jak wam się podoba? 😉

Zobacz: Apetyczny biust Anny Muchy skradł show na pokazie Dawida Wolińskiego. Prawie wyskoczył z kusej sukienki!

Zobacz: Tłum gwiazd na pokazie kolekcji Dawida Wolińskiego: Małgorzata Socha, Karolina Szostak, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Mucha, Joanna Przetakiewicz

Zobacz: Julia Wieniawa szczerze o związku z Baronem. Takiego wyznania nie spodziewał się nikt! [WIDEO]


Co sądzisz o tej stylizacji Julii Wieniawy?

×