Newsy"Rolnik szuka żony": związki w programie bywają ustawione? Marta Manowska nie owijała w bawełnę

"Rolnik szuka żony": związki w programie bywają ustawione? Marta Manowska nie owijała w bawełnę

Marta Manowska szczerze o Rolnik szuka żony. Związki bywają ustawione? (fot. KAPIF)
Marta Manowska szczerze o Rolnik szuka żony. Związki bywają ustawione? (fot. KAPIF)
25.08.2023 06:50

Rolnik szuka żony to program TVP1, który opiera się na zagranicznym formacie Farmer Wants a Wife. Od początku prowadzi go Marta Manowska. W każdym sezonie grupa rolników-singli (i rolniczek-singielek) poszukuje partnera życiowego.

W odcinku zerowym rolnicy opowiadają o sobie. Do kolejnego etapu przechodzą ci, którzy otrzymali najwięcej listów od osób zainteresowanych potencjalnym spotkaniem.

Marta Manowska szczerze o Rolnik szuka żony. Związki bywają ustawione?

Od września na antenie TVP1 będzie emitowany dziesiąty sezon programu randkowego. Marta Manowska porozmawiała o nim z reporterką portalu ShowNews.pl.

Mamy pierwszy raz taką sytuację, że są dwie dziewczyny poszukujące miłości. Tak jeszcze nigdy się nie zdarzyło. Mieliśmy już bohaterki w programie, ale nigdy nie dwie. Są one bardzo silne. Na pewno osiągnęły duży sukces życiowy i zrobiły dużą karierę zawodową, ale odczuwają braki w prywatnym życiu – zaanonsowała Manowska.

W programie nie zabraknie również przystojnych i ciekawych mężczyzn – zapewniła. Po tym ujawniła, czy związki w programie bywają ustawione i czy mogą się zakończyć rozwodem.

Myślę, że żaden z tych związków nie jest udawany, bo by się skończył, a żaden się nie skończył. Rozwodu nie było i nie będzie – nie owijała w bawełnę.

I oby rzeczywiście taki stan rzeczy jak najdłużej się utrzymał.

Marta Manowska
Marta Manowska
Marta Manowska na polu słoneczników
Marta Manowska na polu słoneczników
Marta Manowska w nowej fryzurze
Marta Manowska w nowej fryzurze
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także