NewsyMłodsza o 26 lat partnerka Krzysztofa Skiby wymieniła swoje zalety. Sporo tego. Hejterzy nie są w stanie jej dorównać

Młodsza o 26 lat partnerka Krzysztofa Skiby wymieniła swoje zalety. Sporo tego. Hejterzy nie są w stanie jej dorównać

Krzysztof Skiba i Karolina
Krzysztof Skiba i Karolina
04.02.2023 09:20, aktualizacja: 04.02.2023 15:57

58-letni Krzysztof Skiba to wokalista i autor tekstów zespołu Big Cyc. Formacja ma spore grono fanów, zwłaszcza tych zaangażowanych politycznie. Muzycy raz po raz rozliczają się w tekstach z politykami i rządem. Krzysztof był długo w związku małżeńskim z Renatą, pracującą jako lektorka greki i łaciny na Uniwersytecie Gdańskim. Para ma dwóch synów: Tymoteusza i Tytusa. Jakiś czas temu na jaw wyszło, że rodzice mężczyzn są w separacji. Gwiazdor spotyka się z młodszą o 26 lat pięknością, Karoliną Kempińską.

Związek pary wywołał sporo emocji. Część internautów, nie mogąc zrozumieć, że wiek to tylko liczba, przypuściła atak na Karolinę. Pojawiła się masa chamskich komentarzy, których autorzy zarzucali jej, że jest ze Skibą dla sławy lub pieniędzy. Ukochana muzyka postanowiła odnieść się do zmasowanej krytyki. Zrobiła to w trakcie rozmowy z serwisem Cozatydzien.tvn.pl.

Krzysztof Skiba: jego partnerka reaguje na hejt

Karolina zaczęła od tego, co musi wyczytywać na swój temat w internecie.

Ile komentarzy jest o tym, że na pewno jestem mało inteligentna, bo pozuję, że nie pracuję itp. – rozpoczęła.

Adresatka zarzutów zna swoją wartość. Ma dobrą pracę w branży IT, mówi w czterech językach, z czego w trzech biegle, a ponadto interesuje się literaturą. W miesiąc czyta tak wiele książek, że jej krytycy nie są w stanie przeczytać tyle przez kilka lat.

Wiem, że trzeba to ignorować, ale strasznie mnie to irytuje, bo jednak pracuję w branży informatycznej, znam cztery języki, z czego trzy biegle, a w ciągu miesiąca czytam więcej książek niż pewnie takie osoby przez kilka lat – podsumowała.

Hejterzy po zapoznaniu się z listą kompetencji Karoliny powinni zmienić nastawienie do niej.

Krzysztof Skiba o relacjach z teściem

Wcześniej Krzysztof i Karolina udzielili wspólnego wywiadu portalowi Gazeta.pl. Partner modelki pochwalił się, że nie tylko jest starszy od niej, ale również od jej taty. Znacznie ułatwia to kontakt między mężczyznami.

Tata Karoliny jest o rok ode mnie młodszy. Z rodzicami Karoliny jestem zaprzyjaźniony. To jest to samo pokolenie co moje, więc się rozumiemy – wyjawił Skiba.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska
Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska
Krzysztof Skiba i Karolina
Krzysztof Skiba i Karolina
Krzysztof Skiba i Karolina
Krzysztof Skiba i Karolina
Skiba i Karolina Kempińska – Wigilia 2022
Skiba i Karolina Kempińska – Wigilia 2022
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także