Jacek Kurski z synem Olgierdem na imprezie. Podobny do ojca?

Olgierd Kurski, syn Jacka Kurskiego, wiek zdjęcia

Jacek Kurski z synem Olgierdem na Lato ZET

Cztery lata temu w mediach głośno było o rozwodzie Jacka Kurskiego z żoną Moniką. Prezes TVP stracił wówczas prawa do opieki nad synem Olgierdem. Decyzją gdańskiego sądu najmłodsze dziecko byłego europosła zamieszkało z matką. Na takie zakończenie sprawy złożyła się fatalna dla polityka opinia biegłych psychologów.

Oluś jest dla mnie najważniejszy. Będę o niego walczył w sądzie z całych sił! Mogę odejść z polityki, ale dla niego zawsze będę ojcem – komentował wówczas decyzję sądu Kurski

Dzisiaj Jacek Kurski ma bardzo dobrą relację z Olgierdem. Dowodem są zdjęcia, które paparazzi zrobili im ostatni na konferencji przed letnią trasą koncertową Lato Zet i Dwójki.

Kurski przyszedł na imprezę trzymając najmłodszego syna za ręce. 9-latek uśmiechał się do obiektywów i nie sprawiał wrażenia speszonego obecnością mediów.

Jaki kontakt z dziećmi ma Jacek Kurski?

Prezes TVP może pochwalić się też świetnym kontaktem z 22-letnią córką Zuzanną, która wspierała go w sądzie podczas sprawy rozwodowej. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku starszego syna byłego europosła. Według doniesień Faktu, Jacek nie może liczyć na ciepłe słowa od najstarszego syna. Antoni (25 lat) utrzymuje kontakt tylko z matką.

Zobacz: Jacek Kurski jest w tarapatach! Wszystko przez decyzję Prawa i Sprawiedliwości!

Jacek Kurski z synem Olgierdem

Jacek Kurski z synem Olgierdem


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×