PaparazziGwiazdy podczas meczu Polski z Łotwą na Narodowym: Anna Lewandowska, Agnieszka Radwańska, Marina Olejnik

Gwiazdy podczas meczu Polski z Łotwą na Narodowym: Anna Lewandowska, Agnieszka Radwańska, Marina Olejnik

Mecz Polska Łotwa
Kuba Górski
24.03.2019 23:27, aktualizacja: 25.03.2019 00:46

Choć przed niedzielnym meczem z Łotyszami polską kadrę zaatakował straszliwy wirus, który wykluczy z meczu Jana Bednarka i Bartosza Bereszyńskiego reprezentacja Polski wygrała z Łotwą 2:0. Był to meczu 2  kolejki eliminacji Euro 2020. Polakom tradycyjnie z trybun kibicowały gwiazdy.

Polskim piłkarzom podczas meczu z Łotwą kibicował cały stadion Narodowy, na trybunach szalały również znane gwiazdy uwielbiające piłkę nożną. Pierwsza połowa z najsłabszą drużyną w grupie przebiegała bez większych uniesień, jednak zdecydowanie lepiej Polacy weszli w drugą połowę. Pierwszego gola zdobył wreszcie Robert Lewandowski, który w 76 minucie wykorzystał dobre dośrodkowanie Arkadiusza Recy i trafił do bramki po strzale głową. Wynik meczu na 2-0 ustalił Kamil Glik, który w 84 minucie zdobył gola po strzale głową. Asystę w tej sytuacji zaliczył dośrodkowujący z rzutu rożnego Jakub Błaszczykowski.

Na trybunach stadionu narodowego zasiedli znani politycy, sportowcy oraz gwiazdy show biznesu. Kadrowiczów do gry zagrzewały gwiazdy:

Anna Lewandowska, Marina Łuczenko, Natalia Szroeder, Monika Olejnik, Jacek Kurski, Agnieszka Radwańska, Zbigniew Boniek, Jerzy Buzek, Tomasz Iwan