Szukaj

Małgorzata Rozenek zabrała finalistki „Projektu Lady” do „Dzień Dobry TVN”! Wszystkie wyglądały jak jej klony!

Małgorzata Rozenek-Majdan była gościem w plażowym studiu Dzień Dobry Wakacje. Opowiedziała o zbliżającym się finale Projektu Lady, który już jutro, a przy tym wyglądała perfekcyjnie. Podobnie jak towarzyszące jej finalistki reality-show. Zobacz zdjęcia.

Małgorzata Rozenek w różowym kombinezonie

Małgorzata Rozenek-Majdan ma szczególnie trudne zadanie podczas kolejnego finału Projektu Lady. Trzy uczestniczki: Liubov, Agata oraz Dominika muszą od niej otrzymać wsparcie w tych szczególnych chwilach. Zwłaszcza w kwestiach kreacji na galę finałową. Małgosia zabierze je do atelier jednej z czołowych polskich projektantek – Violi Piekut. Elegancja i pełna klasa, taki efekt muszą osiągnąć finalistki czwartej edycji hitowego show TVN-u.

Tuż przed finałem Małgorzata Rozenek pojawiła się z dziewczętami na warszawskiej plaży podczas programu Dzień Dobry Wakacje. Jak się prezentowały? Małgosia wystąpiła w szykownym kombinezonie w kratkę, utrzymanym w kolorach pudrowego różu, złota i beżu, z odkrytymi ramionami i dekoltem w kształcie „v”. Do tego dobrała jak zwykle wysmakowane dodatki: ciekawą torebkę przewiązaną chustą i piękne buty. Włosy rozwiewał jej wiatr, wyglądała perfekcyjnie, jak na prawdziwą lady przystało.

Świetnie też zaprezentowały się wszystkie trzy finalistki, które były wystylizowane niemalże identycznie, jak ich starsza mentorka. Lubov, szczuplutka księgowa z Ukrainy, ubrała na ten dzień kostium w biało-czarne paski, prosto i szykownie. Agata wystąpiła w beżach, a Dominika postawiła na klasyczną czerń. Panie razem stworzyły piękny obraz.

To był wspaniały i wzruszający sezon. Dziewczyny dały z siebie wszystko, nie odpuściły ani na minutę – powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan w „Dzień Dobry Wakacje”.

Każda z nas miała wyboistą drogę. Ja na przykład byłam mocno nieokrzesana – dodała Dominika Wiącek.

Ja do programu trafiłam jako wulgarna chłopczyca – przyznała Agata.

Ja nie wiedziałam, czy dam radę. Chciałam się wycofać w jednym momencie (…) Ja na przykład miałam problemy i nadal mam, kiedy mówię o moim dzieciństwie  – skwitowała Lubov.

Trzymamy kciuki za wszystkie finalistki Projektu Lady. Przypominamy, że finał programu już jutro.

Zobacz: Małgorzata Rozenek w Saint Toprez ubrała się tak, że Radosław Majdan na myśli miał tylko jedno! Co za skojarzenie!

Zobacz: Radosław Majdan podarował znanej aktorce bardzo intymny prezent urodzinowy! Małgorzata Rozenek będzie zazdrosna?

Zobacz: Małgorzata Rozenek tym razem przesadziła z długością swoich szortów! W takim stroju świętowała urodziny Radka Majdana


Małgorzata Rozenek-Majdan z finalistkami Projektu Lady 4 na plaży w Dzień Dobry Wakacje

Małgorzata Rozenek-Majdan z finalistkami Projektu Lady 4 na plaży w Dzień Dobry Wakacje

Małgorzata Rozenek-Majdan z finalistką Projektu Lady 4 (Lubov) na plaży w Dzień Dobry Wakacje

Małgorzata Rozenek-Majdan z finalistką Projektu Lady 4 (Lubov) na plaży w Dzień Dobry Wakacje

Finalistki Projektu Lady 4 (Agata i Dominika) na plaży w Dzień Dobry Wakacje

Finalistki Projektu Lady 4 (Agata i Dominika) na plaży w Dzień Dobry Wakacje Wakacje

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×