Książę William i księżna Kate dali się ponieść emocjom na meczu polo. Pocałunkom i czułościom nie było końca

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Książę William i księżna Kate pojawili się razem na charytatywnym meczu polo. Żona następcy tronu dzielnie mu kibicowała. Nie zabrakło też ogromu czułości. 

Książę William i księżna Kate są małżeństwem od ponad 10 lat. Żona następcy trony do rodziny dołączyła już znacznie wcześniej. Para poznała się w czasie studiów, ale nie od razu pojawiło się między nimi uczucie. Najpierw była to przyjaźń, która po czasie przerodziła się w miłość. Postanowili wynająć mieszkanie i razem zamieszkać, a po kilku latach wnuk królowej Elżbiety II zdecydował się na to, aby wręczyć ukochanej pierścionek. Kate tak długo czekała na ten gest z jego strony, że w pewnym momencie stała się nawet obiektem drwin kolorowej prasy.

Cambridgowie pobrali się dokładnie 29 kwietnia 2011 roku. Uroczystość była bardzo spektakularna i ściągnęła na siebie oczy całego świata. Panna młoda wystąpiła w spektakularnej sukni, a pan młody pojawił się w oficjalnym mundurze. W tym dniu przed odbiornikami przyglądało się im ponad 2 miliardy ludzi z całego świata, a tłumy zgromadziły się na trasie przejazdu nowożeńców ulicami Londynu.

Książę William i księżna Kate wymieniają czułości na turnieju polo

Książę William jest miłośnikiem gry w polo. W środę razem z żoną pojawił się na charytatywnym turnieju rozgrywanym w Widnsorze. Wielkim sukcesem okazało się nie tylko zwycięstwo drużyny, w której zagrał książę, ale także to, że udało się zebrać imponującą kwotę na cele charytatywne. Na turnieju obecni byli oczywiście fotoreporterzy, którzy swoje aparaty skierowali na wnuka królowej Elżbiety II i jego żonę.

Kate i William pozwolili sobie bowiem na sporą dawkę czułości w miejscu publicznym. Królewski protokół nie zezwala na takie gesty, ale małżonkowie dali się ponieść emocjom i przez chwilę nie zwracali uwagę na obecność aparatów. Obdarowali się uroczym całusem, a później szli w objęciach.

Uwagę zwróciła też stylizacja księżnej. Miała ona na sobie białą sukienkę długości midi z ozdobnymi czarnymi lamówkami i beżowe buty na niskim słupku. Zdecydowała się też na ciemne okulary i brązowe kolczyki koła. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii. Trzeba przyznać, że takie zachowanie u Kate i Williama należy do rzadkości, do tej pory to Harry i Meghan słynęli z okazywania sobie publicznych czułości. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.


Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Komentarze

 • Gość pisze:

  Powyzsze wypowiedzi to worek ludzkiego JADU!

 • Gość kibice pisze:

  I bardzo dobrze ze pokazują sobie nczulosci a co ze następcy królowej to mają być jak posągi NIE TO ZE CHWYCA SWOJE DŁONIE LUB DAJA SOBIE CALUSA SUPER !!! WIELU MLODYCH A NAWET STARSXYCH LUDZI CZESCIEJ TO BEDZUE ROBIC

 • Felek pisze:

  Kate ciężko pracuje zeby drugi raz nie zdradzil

 • GoścAS 88 pisze:

  William powinien nosić dobrze dobrana perukę z prawdziwych włosów, jako ,40 latek niech zadba o swój wyglad

 • Gość pisze:

  Podoba mi się jak oni idą przez życie ramię w ramię. Żadne na drugim nie wisi, nie wymusza pierwszeństwa. Will nie zgrywa \'feministy\', a Kate nie trzyma go ciągle za rękę. Szanują rodzinę i ludzi wokół i widać, że są w tej rodzinie i przez ludzi szanowani.

 • Gość pisze:

  Czyzby botoksik u Katy ???

 • Gość pisze:

  Super para. Kate zachwyca. Inspiracje można z niej czerpać garściami. Każdy chciałby mieć taką córkę, synową, siostrę i mamę. Bardzo pozytywna osoba.

  • Gość pisze:

   Inspiracje to oni oboje czerpią garściami z H&M, to az jakieś psychiczne jest.

  • Gość pisze:

   taaa jakby czerpali z harklesów, musieliby zacząć od publicznego wylania wiadra gnoju na rodzinę… z harklesów czerpią wyłącznie psychopaci. ci tutaj są cudownym antidotum na tych psychopatów.

  • Gość pisze:

   Przecież to meg wiecznie się kimś „inspiruje” . Nawet historie „poronienia” przepisala z książki innej kobiety

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×