Szukaj

Meghan i Harry przesłali życzenia Williamowi i Kate z okazji 10. rocznicy ślubu. Wiadomość wyciekła do mediów

Meghan i Harry - życzenia

Meghan i Harry - życzenia

Księżna Kate i książę William świętują dzisiaj 10. rocznicę ślubu. Od rana przyjmują życzenia. Okazuje się, że również Meghan i Harry nie zapomnieli o ich święcie.

Księżna Kate i książę William świętują 10. rocznicę ślubu. 29 kwietnia 2011 roku świat zachwycał się uroczystością, na której panna młoda olśniewała, a jej wybranek był w nią zapatrzony jak w obrazek. 2 miliardy ludzi oglądało wówczas królewskie zaślubiny.

Dzisiaj już od rana małżonkowie celebrują swoje święto. Podobno William z tej okazji przygotował dla swojej żony niezwykłą niespodziankę. Na oficjalnym profilu pary pojawiły się także efekty specjalnej sesji zdjęciowej Chrisa Floyda, która powstała w pałacu. Małżonkowie pozują w kilku pełnych czułości kadrach. Widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Po południu z kolei pojawiła się niespodzianka, której pewnie nikt się nie spodziewał. Kate i William opublikowali wideo, na którym dzielą się rodzinnymi chwilami z fanami rodziny królewskiej.

Dziękujemy wszystkim za miłe wiadomości z okazji naszej rocznicy ślubu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za 10 lat wsparcia, jakie otrzymaliśmy w naszym życiu jako rodzina. W & C.

Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń. Powinszowania otrzymali także od królowej i od księcia Karola z małżonką. Okazuje się, że o bracie i szwagierce nie zapomniał także Harry.

Meghan i Harry złożyli życzenia Kate i Williamowi z okazji ich rocznicy

Wśród całej masy życzeń, które Kate i William odbierają już od rana, mogli też liczyć na ciepłe słowa od Harry’ego i Meghan. Wygląda na to, że śmierć księcia Filipa i jego pogrzeb faktycznie zbliżyły do siebie braci. Świadczyć może o tym prywatna wiadomość, którą Sussexowie wysłali Cambridge’om. Jej dokładna treść nie wypłynęła do mediów.

Książę Harry i Meghan Markle pogratulowali księciu i księżnej Cambridge z okazji 10. rocznicy ślubu. Oddzielone przez Ocean Atlantycki pary nie mogły zobaczyć się osobiście, aby uczcić ten wyjątkowy dzień, w związku czym Sussexowie wysłali Cambridge’om prywatną wiadomość – pisze Hello!

Jest nadzieja, że relacje się poprawią, a echa niechlubnego wywiadu w końcu pójdą w zapomnienie.


William i Kate - wideo z okazji 10. rocznicy ślubu

William i Kate - wideo z okazji 10. rocznicy ślubu

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×