Szukaj

Romantyczna niespodzianka Williama dla Kate. Tak świętują 10. rocznicę ślubu

Kate i William rocznica ślubu

Kate i William rocznica ślubu

Książę William przygotował dla Kate niespodziankę z okazji 10. rocznicy ślubu. Romantyczny jak nigdy wpadł na genialny pomysł.

Droga do szczęścia Kate i Williama była wyboista. 29 kwietnia mija 10 lat od pamiętnego pocałunku na balkonie Pałacu Buckingham i ich królewskiego ślubu z 2011 roku.

Kiedy się poznali, niewielu dawało im szansę na trwałą relację. Kiedy książę spotkał śliczną brunetkę na Uniwersytecie St Andrews w Szkocji, nikt z jego bliskich nie przypuszczał, że właśnie zaczyna randkować ze swoją przyszłą żoną, matką trojga dzieci i kandydatką na królową Wielkiej Brytanii.

Pałac był całkowicie zaskoczony, kiedy William powiedział, że to ta jedyna i kontynuował spotkania po studiach – twierdzi królewski biograf Andrew Morton.

Mieli wzloty i upadki, a nawet na krótko się rozstali. Jednak właśnie ten epizod w ich relacji przekonał ich, że nie mogą bez siebie żyć. W 10. rocznicę ślubu William planuje odwdzięczyć się żonie, że stoi zawsze przy nim, a on wie, że może na nią liczyć.

Co Kate dostała od Williama na 10. rocznicę ślubu?

Pośród dramatów rodziny królewskiej ostatnich kilku miesięcy – w tym śmierci księcia Filipa i niekończącej się sagi z Harrym i Meghan w roli głównej – trudno uwierzyć, że książę William znalazł wolną chwilę, aby wymyślić idealny sposób na uczczenie 10 lat małżeństwa z Kate.

Jednak informatorzy New Idea donoszą, że w nadchodzący weekend planuje zabrać żonę na romantyczną wycieczkę tylko we dwoje:

William marzy, że odetną się od reszty świata i powspominają tamten dzień, 29 kwietnia 2011 r.

Przyjaciele oczekują, że tego szczególnego dnia zrobi wszystko, co w jego mocy, żeby zaskoczyć żonę:

Jest zdeterminowany, aby zrobić coś wyjątkowego z Kate, aby podziękować jej za całą jej ciężką pracę i oddanie rodzinie – była jak prawdziwa skała. Przyjaciele myślą, że zabierze ją do domku, w którym mieszkali razem w Anglesey. Wiąże się z nim wiele szczęśliwych wspomnień dla nich obojga. – mówi informator tabloidu.

Pozostaje życzyć, żeby ucieczka udała się Williamowi i Kate, a celebrowanie 10. rocznicy ślubu było udane.


Richard Ward jest autorem ślubnej fryzury księżnej Kate

Richard Ward jest autorem ślubnej fryzury księżnej Kate

Oficjalny ślubny portret księżnej Kate i księcia Williama

Oficjalny ślubny portret księżnej Kate i księcia Williama

Ślub księcia Williama i księżnej Kate (fot. ONS)

Ślub księcia Williama i księżnej Kate (fot. ONS)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×