Tak wyglądały 50 urodziny Jennifer Lopez! O tej imprezie będą mówić latami! Już sama kreacja gwiazdy podnosi ciśnienie!

JLo urodziny

JLo urodziny

Jennifer Lopez skończyła 50 lat! Aż trudno w to uwierzyć, patrząc na pełną energii gwiazdę muzyki. Zobacz, jak bawiła się na swoich okrągłych urodzinach i sprawdź, co dostała od Alexa Rodrigueza. Oj, miał gest!

Jennifer Lopez z okazji swoich 50. urodzin błyszczała na imprezie, ubrana w złoto, które było zarezerwowane na ten wieczór tylko dla niej. Reszta gości miała trzymać się w tonacjach bieli. Spędzała noc z narzeczonym Alexem Rodriguezem i 250 gośćmi.

Gospodarzem był właściciel Pretty Little Thing, Umar Kamani. Na przyjęciu bawiły się, między innymi, wielkie nazwiska z branży muzycznej, w tym DJ Khaled i Ashanti czy Fat Joe. Impreza odbyła się w luksusowej rezydencji w Miami, której właścicielami są jej przyjaciele Gloria i Emilio Estefan.

JLo i Alex zajmowali centralne miejsca,  przy królewsko zastawionym stole, przy głównej scenie imprezy. Przyjemności urodzinowe Jen miała już od samego rana. Została doprowadzona do euforii przez swojego narzeczonego Alexa Rodrigueza, który tego samego dnia rano, podarował jej w prezencie kabriolet Porsche 911 GT3 z 2019 r.

Jennifer wyglądała olśniewająco, w kreacji utrzymanej w tonacjach złota, zdecydowanie wyróżniała się z tłumu. Odważny strój ozdobiony był detalami z metalu, z paskiem oplatającym całe ciało. Wyrazistości dodawały gigantyczne kolczyki oraz złota torebka – kopertówka. Wysoko upięte włosy, świetlisty makijaż i olśniewający uśmiech, zadają kłam jej metryce. Czy tak wygląda 50-latka? I to ciało, którego metalu i paskiem, mogą jej pozazdrościć o wiele młodsze koleżanki po fachu. Wspaniała, jak zawsze.

Impreza z pewnością była szampańska, próbkę możemy podziwiać na Instagramie gwiazdy:

Życzenia urodzinowe dla gwiazdy popłynęły z całego świata! Wyrazy sympatii i uwielbienia ze strony fanów wyraziły się w setkach łapiących za serce komentarzy. Sto lat, JLo!

Zobacz: Gorąca jak wulkan Jennifer Lopez skończyła 50 lat! Z tej okazji wybraliśmy jej najseksowniejsze zdjęcia! Przy piątym wymiękniecie, ale to ostatnie jest największą petardą!

Zobacz: Świat długo nie zapomni 50 urodzin Jennifer Lopez! Szykuje się impreza roku!

Zobacz: Młodsza siostra Jennifer Lopez to prawdziwa petarda! Linda wygląda jak Top Model! Która piękniejsza?


Jennifer Lopez i jej urodzinowi goście

Jennifer Lopez i jej urodzinowi goście

Jennifer Lopez i Umar Kamani

Jennifer Lopez i Umar Kamani

Jennifer Lopez z gośćmi

Jennifer Lopez z gośćmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×