Gwiazdy sobotniego „Dzień Dobry TVN”: Małgorzata Rozenek, Martyna Wojciechowska, Agnieszka Dygant

Gwiazdy DDTVN

Gwiazdy DDTVN

Gwiazdy jak zawsze licznie pojawiły się w sobotę w Dzień Dobry TVN. Wydanie poprowadzili Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński. Kogo gościli?

Dzień Dobry TVN to program, który umila widzom poranki i kilkanaście lat temu na stałe wpisał się do ramówki stacji. Fani formatu mogą zrelaksować się przy ciekawych tematach, a prowadzący dwoją się i troją, żeby było ciekawie.

Nie brakuje porannego wydania Faktów, aktualnej prognozy pogody i gości. Na kanapach pojawiają się przedstawiciele różnych dziedzin życia i wielu specjalistów, ale też gwiazdy. Te chętnie opowiadają o nowych zawodowych poczynaniach i projektach, ale też o prywatności. W porannym programie często można usłyszeć ich zwierzenia i ciekawostki. W sobotni poranek widzów powitali Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński.

O tym, że zostaną nową parą prowadzących, poinformowano oficjalnie w czasie prezentacji jesiennej ramówki stacji. Swój pierwszy program poprowadzili już pod koniec sierpnia. Rozenek spełniła wielkie marzenie, zostając gospodynią śniadaniówki.

Jakiś czas temu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że już coraz pewniej czuje się w studiu i nabiera wprawy.

Zaczęłam w ogóle pamiętać, co się dzieje. Debiut kosztował mnie tyle emocji, że niewiele z niego pamiętam. Drugi występ już był dużo spokojniejszy, ale też był w takiej sytuacji, gdzie dzień wcześniej ogłoszono śmierć królowej Elżbiety, to był bardzo specyficzny odcinek, bardzo mi zależało, żeby nie epatować moim naturalnym entuzjazmem. Podczas trzeciego zaczęłam czuć, jak chcę, żeby to wyglądało. Krzysztof mi na to pozwala. Żebym raz była spokojniejsza, raz bardziej żywiołowa. To jest naprawdę jego bardzo duża zaleta. Ja już planuje każdy kolejny występ, przygotowuje się, coraz lepiej znam choreografię studia. To też jest bardzo ważne. Jak wiesz ile potrwa przemieszczenie się, to daje to możliwość skupienia się na innych rzeczach.

W sobotę na kanapach ponownie zasiedli ciekawi goście. Kto się pojawił?

To już niemal rytuał, że paparazzi czekają na gospodarzy i gości Dzień Dobry TVN przed studiem. Tak też było i w tę sobotę. Udało im się sfotografować nie tylko Małgorzatę Rozenek w beżowym garniturze i Krzysztofa Skórzyńskiego, ale też gwiazdy. Zapozowali im Martyna Wojciechowska, Jamala, Agnieszka Dygant i Aleksandra Kisio.

Zdjęcia w galerii.

 


Małgorzata Rozenek - gwiazdy przed studiem DDTVN

Małgorzata Rozenek - gwiazdy przed studiem DDTVN

Małgorzata Rozenek - gwiazdy przed studiem DDTVN

Małgorzata Rozenek - gwiazdy przed studiem DDTVN

Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński - gwiazdy przed studiem DDTVN

Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński - gwiazdy przed studiem DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×