Szukaj

Co się stało z boskim Bradem Pittem?! Pierwsze zdjęcia z 2019 roku będą ciągnąć się zanim latami. Kiedy się tak zmienił?!

Zaniedbany Brad Pitt na zdjęciach paparazzi

Lata mijają, a Brad Pitt ciągle na topie. Choć jego filmografia jest uboższa niż kiedyś, jego sława nie maleje. Być może za sprawą głośnego rozstania z Angeliną Jolie, z którą toczy aktualnie batalię w sądzie. Stres i zmęczenie dają się mu najwyraźniej we znaki, bo tak zaniedbanego aktora nie widzieliśmy chyba nigdy!

Brad Pitt na brak stresu w ostatnim czasie nie może narzekać. Od 2016 roku aktor rozwodzi się z Angeliną Jolie. Aktorka postanowiła wnieść pozew po niespodziewanych zachowaniach męża, takich jak przemoc wobec dzieci i uzależnienie od środków odurzających. Doszło nawet do tego, że Brad w wcale o prawo do opieki na dziećmi zapisał się na terapię AA:

Piłem za dużo i to się stało problemem. Nie pamiętam dnia od czasów collegu, w którym bym się nie napił, nie wypalił skręta, cokolwiek. Kiedy założyłem rodzinę rzuciłem wszystko oprócz picia. W końcu przestałem sobie radzić – zdradził w rozmowie z “GQ Style”.

Po kilku miesiącach wydawało się, że aktor wrócił do formy:

Brad był w stanie zachować swoją trzeźwość mimo ogromnej ilości stresu i presji prawnej wywieranej na niego przez Angelinę podczas toczącej się wojny rozwodowej. Jest dumny i szczęśliwy, że udało mu się zachować zdrowie i trzeźwość – relacjonowało Hollywood Life.

Po jego ostatnich zdjęciach wnioskujemy jednak, że jest nieco inaczej. Brad został przyłapany przez amerykańskich paparazzi na parkingu, w drodze do samochodu. Ubrany był w szare dżinsy, ciemną kurtkę i zielony t-shirt. Dla niepoznaki założył czapkę i okulary. Na najnowszych zdjęciach wygląda na bardzo zmęczonego, a efekt potęguje nad wyraz mocny zarost.

Myślicie, że podniesie się z dołka?

Matka Brada Pitta jest cięta na Angelinę Jolie! Aktorka wywinęła byłej teściowej paskudny numer

Brad Pitt to teraz inny człowiek! Zapomniał już o Angelinie Jolie i przeszedł niebywałą metamorfozę

Sensacyjne doniesienia tabloidu! Wytropili Angelinę Jolie z byłym mężem Jennifer Aniston na wakacjach! Mamy to FOTO!


Myślisz, że Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiodą się?

×