Nie żyje Tom Searle. Przegrał walkę ze straszną chorobą
Ta tragiczna wiadomość dotarła do nas dzisiaj. Nie żyje Tom Searle, który był gitarzystą zespołu Architects. Muzyk miał 28 lat i przegrał walkę z rakiem.
O śmierci Toma Searle poinformował jego brat bliźniak.
Był niesamowitym gitarzystą i autorem piosenek - napisał na Facebooku. Był moim najbliższym i najstarszym przyjacielem. Był zabawny, inteligentny i miły. Zostawił po sobie wielką pustkę
Okazuje się, że Searle przez ostatnie trzy lata zmagał się z rakiem. Łączymy się w bólu z rodziną zmarłego.