Zombie Boy nie żyje. Wytatuowany model z teledysku Lady Gagi popełnił samobójstwo!

Zombie Boy nie żyje

Zombie Boy nie żyje

Zombie Boy nie żyje

Zombie Boy nie żyje. Rick Genest, kontrowersyjny model, którego ciało niemal w całości pokrywały tatuaże, popełnił samobójstwo. Występował w teledyskach Lady Gagi, pojawił się również w klipie Honoraty Skarbek. Miał 32 lata.

Ciało ekscentrycznego modela znaleziono w środę 1 sierpnia w jego kanadyjskim mieszkaniu w Montrealu. Nie wiadomo jeszcze w jaki sposób targnął się na swoje życie, policja wciąż nie udostępniła oficjalnego oświadczenia.

Zrozpaczona Lady Gaga pożegnała Ricka w swoich social mediach. Podzieliła się poruszającym wpisem:

Samobójstwo mojego przyjaciela, Ricka Genesta, Zombie Boya, jest kompletnie dewastujące. Musimy pracować ciężej, żeby zmienić kulturę, sprawić, że zdrowie psychiczne będzie priorytetem i przestać stygmatyzować osoby z problemami. Jeśli cierpisz, zadzwoń do przyjaciela lub rodziny. Musimy ratować się nawzajem.

Zombie Boy był znany głównie ze swoich tatuaży. Pierwszy z nich zrobił, gdy miał 16 lat, gdy skończył 19, całe jego ciało zniknęło pod atramentem. Zagrał w teledysku u Gagi i Skarbek, występował w wielu kampaniach reklamowych, pojawił się w GQ i Vogue. 7 sierpnia świętowałby 33 urodziny.

Wzruszający wpis Igora Pilewicza. Co napisał menadżer Zombie Boya?

Na Facebooku Igora Pilewicza, menadżera Ricka, pojawiło się poruszające oświadczenie w sprawie śmierci artysty:

8 rano, miałem ponad 40 nieodebranych połączeń, dziesiątki smsow i wiadomości.
Wczoraj w biurze zastanawialiśmy się, czy u Ricka wszystko dobrze. Mówiłem, że muszę się do niego odezwać, bo przez odległość i brak czasu nie mieliśmy ostatnio kontaktu.

Ponad 2 lata wspólnej przygody, wiele udanych projektów i świetna zawodowo-prywatna relacja.
Ikoniczny człowiek, dobra osoba, która nikomu nie chciała zrobić krzywdy, robiła ją tylko sobie.
To z nim zacząłem poważną przygodę z show-biznesem ponad 8 lat temu, to przy nim zostałem rzucony na głęboka wodę, która razem przeszliśmy mimo wszystko bardzo spokojnie.
To z tą osoba wiąże swoje pierwsze, profesjonalne kroki i to przy nim uczyłem się podstaw. Razem się uczyliśmy, bo w końcu zaczęliśmy to, jak on sam zaczynał.
Dopiero pojawiał się u boku Lady Gagi, która miała w tamtym czasie swoj najlepszy moment. On go zaczynał dopiero mieć.

Igor nie krył poruszenia gdy wspominał swojego zmarłego podopiecznego:

Rick, pamietam naszą pierwszą rozmowę, potem wiele kolejnych i te wszystkie dziwne historie, których nigdy nie zapomnę.
Pod swoją wytatuowaną skórą chowałeś wiele problemów, które pokazywałeś swoim wyglądem. Tatuowałeś się przez chorobę i ludzi. Uzewnętrzniles się całemu światu, w ten sposób walczyłeś ze sobą. Ze sobą, swoją chorobą i ludźmi. Niewielu znało Twoje problemy.
Byłeś osobą kochaną przez tłumy. Nie tylko przez to, że „byłeś dziwakiem”. Ty po prostu miałeś energię, którą ludzie kochali.
Taka mała tajemnica, o której chyba wie niewiele osób- to ja poznałem Cię z Twoja dziewczyną i pamietam widok jak leżeliście na kacu na planie klipu Honoraty. Mimo zmęczenia byłeś profesjonalistą. Uwielbiałem ten luz i spontaniczność.

Nie zabrakło również zabawnych anegdotek:

Muszę tez się poskarżyć, ale pamietam jak od 6 rano musiałem Cię szukać po klubach i barach, bo wyszedłeś wieczorem na miasto, mając rano nagrania programu porannego, na które ostatecznie nie dotarłeś. Wróciłeś z imprezy po 14. Ale Ty taki właśnie byłeś i nikt nigdy nie mógł Cię zmienić. Chciałeś być zawsze sobą.
Pamiętam nasze wspólne wyjście do studia tatuażu. Byłem przerażony, ze zaraz czeka mnie uderzenie tej dziwnie grającej maszynki. Ty się położyłeś, chwilę się zastanowiłeś, gdzie masz jeszcze miejsce i wydziarałeś sobie robaka. Na stopie, bo tylko tam się mieścił. Wychodząc czekała na Ciebie masa paparazzi, nie lubiłeś tego i już na starcie tego nie chciałeś.
Pamietam jak w 2011 roku miałeś 1,5mln fanów na fb- wielu ludzi interesowało Twoje życie. Życie osoby, która nie wiedziała co się dzieje, nie do końca chciała.
To ulice i znajomi kształtowali przez tyle lat Twoje życie. Pamietam naszą rozmowę, gdzie mówiłeś o tym, jak różne zajęcia miałeś zanim odkryli Cię Lady Gaga i Nicola Formichetti, dyrektor MUGLER. Odkryli potencjał w punku z ulic Montrealu. I się sprawdziło. Później przyszły sesje i wywiady do największych magazynów świata, teledysk Gagi do „Born This Way”, największe pokazy mody, jedna z najbardziej ikonicznych reklam w historii- LOREAL Dermablend, potem hollywoodzki film i historia z rozwijaniem Twojej muzycznej pasji. Stałeś się legendarna postacią w wielu kręgach. Ty wtedy nie wiedziałeś, co dzieje się z Twoim życiem. A działo się wiele dobrego.

Pamiętajcie tez jedno- przy tej okazji ciężko nie wspomnieć o ważnej rzeczy jaką są problemy z zaburzeniami psychicznymi, depresjami, lękami. Wielu z nas je ma, wielu je ukrywa i wielu tak jak Rick ucieka od pomocy idąc w inne, „lepsze” rozrywki. Dbajcie o siebie i bliskich- zastanówcie się czy wszystko u nich ok. Rozmawiajmy. Idąc słowami Gagi i jej dzisiejszego twitta o Ricku „We must save each other”.

Do zobaczenia, Przyjacielu!

Rodzinie i fanom serdecznie współczujemy.

Nie żyje ceniony dziennikarz TVN. Miał tylko 46 lat

Poruszające wyznanie syna Grzegorza Ciechowskiego. „Usłyszałem w radiu, że tata nie żyje”

Nie żyje słynna mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich. Była jedną z największych rywalek Justyny Kowalczyk


Zombie Boy nie żyje

Zombie Boy nie żyje

Zombie Boy nie żyje

Zombie Boy nie żyje

Zombie Boy nie żyje

Zombie Boy nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×