Szukaj

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub! Panna młoda wyglądała jak księżniczka! [DUŻO ZDJĘĆ]

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Dzisiaj, na Instagramie aktorka podzieliła się swoim szczęściem! Wyglądała jak księżniczka. Zobaczcie, mamy zdjęcia.

Zosia Zborowska i Marcin Wrona ślub

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona stanęli na ślubnym kobiercu. To już potwierdzona informacja.  Aktorka oraz siatkarz są małżeństwem. Dziewczyna pochwaliła się zdjęciem na Instagramie. Nie zabrakło, charakterystycznego dla pary poczucia humoru.

Taki wtorek #żona – taki skromny wpis umieściła przy fotografii.

Andrzej Wrona, na swoim Instagramie, pod takim samym zdjęciem napisał:

Moja żona, Zofia #wtorek

View this post on Instagram

Taki wtorek ????????‍♀️ ???? #żona

A post shared by I❤️mypolishlife (@zborowskazofia) on

Oczywiście od razu posypały się gratulacje ze strony fanów i przyjaciół. Zborowska i Wrona zrobili wszystkim nie lada niespodziankę!

  • Superowo! Gratulacje kochani!
  • Jupii! Gratulacje!
  • Wszystkiego najlepszego!

Życzenia złożyli, m.in. Anna Dereszowska, Marina, Patrycja Kazadi, Katarzyna Zielińska, Anna Lewandowska i wiele innych gwiazd polskiego show biznesu.

Okazuje się,że niedawny zagraniczny wyjazd Zofii wraz z przyjaciółkami okazał się jej kilkudniową imprezą panieńską. Ostatnim, przed ślubem wypadem, jak nie- żona. Ciekawi jesteśmy, jak świętował ostatnie chwile wolności Andrzej Wrona?

Jak wyglądała panna młoda?

Zosia Zborowska postawiła na klasyczną, piękną suknię ślubną z koronkowymi rękawami, która została zaprojektowana przez Łukasza Jemioła. Założyła też prosty welon.  Wyglądała szykownie i elegancko w prostym kroju i tradycyjnej bieli! Do tego rozpuszczone, romantycznie pofalowane włosy i delikatna biżuteria. Aktorka wyglądała przepięknie, jak księżniczka.

 

Parze młodej życzymy wielu lat w szczęściu i miłości.

Zobacz: A to numer! Zofia Zborowska w sukience mamy Marii Winiarskiej na imprezie! „Była w niej w zeszłym tygodniu na premierze filmu”

Zobacz: Gwiazdy na premierze filmu „Ach, śpij kochanie”: Anna Matysiak, Katarzyna Warnke, Olga Kalicka, Zofia Zborowska, Joanna Moro


Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona są małżeństwem

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona są małżeństwem

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×