Szukaj

Przypadkowo wyciekły plany obchodów urodzin królowej Elżbiety II. Bardzo szybko usunięto niefortunną publikację

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II już wkrótce będzie świętowała swoje urodziny. Przypadkowo wyciekły plany uroczystości. Jak w tym roku będzie wyglądać Trooping the Colour?

Królowa Elżbieta II jest najdłużej panującą monarchinią w całej historii Wielkiej Brytanii. Na tronie zasiada od ponad 60 lat i zgromadziła grono wiernych fanów, którzy obserwują każdy jej krok, a ona cały czas prowadzi w rankingach najpopularniejszej osoby w rodzinie królewskiej.

Obecnie wielbiciele władczyni nie ukrywają, że się o nią martwią. Pandemia, problemy w rodzinie, a do tego śmierć księcia Filipa, to wszystko musiało wpłynąć na Elżbietę. Już niedługo powinna cieszyć się paradą z okazji swoich urodzin, ale wielu ma wątpliwości, jak będą wyglądały uroczystości.

Przypomnijmy, że królowa Elżbieta II urodziła się 21 kwietnia, ale świętuje urodziny dwa razy. Dopiero w czerwcu organizowana jest jej urodzinowa parada Trooping the Colour. Tradycja ma już wiele lat i monarchini bardzo lubiła w niej uczestniczyć. W ubiegłym roku w uroczystości przeszkodziła jej pandemia. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku obchody były bardziej niż skromne.

Jak to będzie tym razem?

Wyciekły informacje na temat obchodów urodzin królowej Elżbiety II

Królowa Elżbieta II jak w ubiegłym roku tradycyjnie wzięła udział w Trooping the Colour, czyli uroczystości związanej z jej urodzinami. Odbyła się tradycyjna parada, w której tym razem wzięła udział tylko monarchini. W normalnej sytuacji przybyliby członkowie rodziny królewskiej i razem z solenizantką podziwialiby przemarsz strażników z balkonu Pałacu Buckingham. Przez pandemię koronawirusa, zmieniono formę wydarzenia.

Uroczystość odbyła się na Zamku Windsor. Miała miejsce parada, którą Elżbieta przyjęła sama. Obserwowała ją ze specjalnie przygotowanej loży. Było dużo skromniej niż zazwyczaj.

Uroczystość poprowadził podpułkownik Henry Llewelyn-Usher. Zgodnie z tradycją o godz. 11.00 odbyło się królewskie salutowanie monarchy, jednak wszystko odbyło się bez widzów.

Jak w tym roku królowa będzie celebrować urodziny? Po śmierci księcia Filipa oficjalna żałoba zakończyła się 20 kwietnia. Członkowie rodziny królewskiej wrócili do swoich obowiązków.

Na temat uroczystości niewiele wiadomo, ale Hello! donosi, że pojawił się tweet, w którym wyciekły informacje na temat planów imprezy. Wpis bardzo szybko usunięto. Wiadomo już jednak, że Trooping the Colour będzie wyglądać dokładnie tak jak w ubiegłym roku.


Urodziny Elżbiety II - Trooping The Colour

Urodziny Elżbiety II - Trooping The Colour

Urodziny Elżbiety II - Trooping The Colour

Urodziny Elżbiety II - Trooping The Colour

Urodziny Elżbiety II - Trooping The Colour

Urodziny Elżbiety II - Trooping The Colour

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×