Tomek Makowiecki tuż przed rozwodem z Reni Jusis pokazał swoje śliczne dzieci! Do kogo są podobne?

Reni Jusis i Tomek Makowiecki rocznica ślubu, zdjęcia

Reni Jusis i Tomek Makowiecki rocznica ślubu, zdjęcia

Tomek Makowiecki pokazał swoje dzieci

Tomek Makowiecki pierwszy raz pokazał swoje dzieci, których matką jest Reni Jusis. Pociechy małżonków nie są już maluszkami, z takimi genami z pewnością wyrastają na przyszłe gwiazdy.

Tomek Makowiecki w polskich mediach zaistniał w 2002 roku, kiedy to wystąpił w pierwszej edycji programu telewizji Polsat – Idol, po udziale w talent-show piosenkarz wydał kilka albumów studyjny, znane są także jego dokonania z muzykami zespołu Myslovitz. Ostatni album muzyka pojawił się w 2013 roku. Makowiecki zasłynął również za sprawą swojego małżeństwa z popularną polską piosenkarką – Reni Jusis.

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki przez lata tworzyli bardzo udany związek, owocem ich miłości jest dwójka cudownych dzieci: 9-letni Teofil oraz 7-letnia Gaja. Gdy Reni urodziła dzieci, przerwała swoją karierę i zajęła się domem. Niestety to piękne małżeństwo już niebawem przejdzie do historii.

Sprawę o rozwód Renaty Makowieckiej – Jusis przeciwko Tomaszowi Makowieckiemu wyznaczono na dzień 9 maja 2019 roku – poinformował Fakt rzecznik prasowy ds. cywilnych Sądu Okręgowego w Gdańsku Łukasz Zioła.

Powody rozstania pary są banalne.

Pierwsze problemy w związku gwiazdorskiej pary pojawiły się już w 2016 roku. Wtedy to Reni po 7. latach urlopu macierzyńskiego zdecydowała się wrócić do pracy. Zamiast w ich trójmiejskim mieszkaniu, artystka coraz częściej bywała w Warszawie. Tomkowi się to nie podobało. Chciał ją mieć cały czas w domu. Ona zaś uważała, że skoro na lata mogła rzucić karierę i zajmować się domem, by on mógł śpiewać, to teraz role powinny się odwrócić. Z czasem kłótnie nasiliły się tak bardzo, że rozwód okazał się jedynym rozwiązaniem –  czytamy w Fakcie

Na szczęście małżonkowie potrafili się dogadać w temacie opieki nad swoimi dziećmi, z których oboje są bardzo dumni. Reni nigdy nie pokazywała swoich pociech publicznie, artystka chroni ich prywatność, podobnie Tomek, jednak ostatnio piosenkarz zaskoczył swoich fanów wklejając na Instagrama pierwszą od lat fotkę z dzieciakami wspinającymi się po drzewie. Taki niezwykły widok natychmiast skomentowali fani artysty.

Powiem szczerze, że dawno nie widziałem dzieciaków wspinających się po drzewach. A za naszych czasów to była norma????

A wy wspinaliście się po drzewach w młodości?

Reni Jusis zrobiła dym na Fryderykach 2019! Porwała do tańca Edytę Górniak i Kayah, a potem wypaliła, o co nie zadbali organizatorzy!

Nie mogło być inaczej! Reni Jusis i Tomek Makowiecki świętowali 10 lat razem w stylu EKO! Pokazali fascynujące zdjęcia

Reni Jusis po 2 latach wróciła odmieniona nie do poznania! Teraz wygląda jak klon Anny Wyszkoni!


Tomek Makowiecki pokazał swoje dzieci

Tomek Makowiecki pokazał swoje dzieci

Kiedy Reni jusis i Tomek Makowiecki wzięli ślub?

Kiedy Reni jusis i Tomek Makowiecki wzięli ślub?

Reni Jusis i Tomek Makowiecki pobrali się 8 sierpnia 2007 roku

Reni Jusis i Tomek Makowiecki pobrali się 8 sierpnia 2007 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×