Marta Manowska poprowadzi NOWY program w TVP! Zarobi na tym prawdziwą fortunę!

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska idzie jak burza. Po swoich hitowych programach Rolnik szuka żony oraz Sanatorium miłości poprowadzi kolejną petardę w TVP. Jej pensja robi piorunujące wrażenie.

Marta Manowska dzięki swoim hitowym programom Rolnik szuka żony oraz Sanatorium miłości natychmiast wspięła się na zacny piedestał wartościowych gwiazd TVP. Notowania gwiazdy po takich sukcesach natychmiast wzrosły wraz z oglądalnością wymienionych formatów. Z tej okazji władze TVP postanowiły iść za ciosem, powierzając Marcie kolejny wspaniały program. Już oficjalnie wiadomo, że właśnie ona poprowadzi kolejną nowość programową, którą TVP szykuje dla swoich widzów już niebawem.

Marta Manowska już wkrótce zadebiutuje w roli prowadzącej eksperymentalny show The Voice Senior, w którym bohaterami będą  oczywiście wyłącznie utalentowani seniorzy. Całą tajemnicę wyjawił Super Express!

Według tabloidu The Voice Senior pojawi się na antenie już jesienią. Program ma ogromne szanse na sukces, o czym jest przekonana Walentyna Kozioł z Sanatorium miłości:

My, seniorzy, mamy wiele ukrytych talentów, które niekoniecznie znają nasi bliscy. Gwiazdą i osobowością można być nawet po sześćdziesiątce i zaskoczyć innych – wyjawiła seniorka.

Super Express podał również kolejny hit związany z wynagrodzeniem, jakie prezes Jacek Kurski zaproponował Manowskiej za prowadzenie nowego programu. Jak informuje dziennik, przebojowa Marta za udział w eksperymentalnym show zgarnie około 500 tysięcy złotych! Kwota ta nie dziwi jednak jej wiernych fanów:

 Marta jest warta takich pieniędzy – czytamy w tabloidzie.

Będziecie oglądać The Voice Senior?

Marta Manowska jeszcze do niedawna była brunetką, a teraz? Co za zmiana!

Marta Manowska musi rozstać się z partnerem. Jest tylko jedno „ale”

Marta Manowska chudnie jak szalona! Gwiazda TVP ostro ćwiczy, aby olśnić świat w bikini!


Marta Manowska chudnie do bikini

Marta Manowska chudnie do bikini

Marta Manowska - Wielkanoc 2019
Sanatorium miłości: Marta Manowska przyozdabia pisanki

Sanatorium miłości: Marta Manowska przyozdabia pisanki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×