Sylwia Grzeszczak naraziła się widzom „The Voice” swoim zachowaniem. Jak mogła zrobić coś takiego?

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

The Voice of Poland. Sylwia Grzeszczak swoim zachowaniem naraziła się widzom programu. Co takiego zrobiła?

Sylwia Grzeszczak nie ukrywała, że jest bardzo ciekawa tego, jak sprawdzi się jako jurorka w show TVP The Voice of Poland, a także tego, jakie inspirujące osoby tam pozna.

Jestem niezwykle podekscytowana nowymi dźwiękami, wokalami, barwami. Chciałabym, żeby to co wydarzy się na scenie „The Voice of Poland” inspirowało także mnie. Czekam na osoby, które będą barwne, będą miały charakterystyczne wokale. Osoby, które będą chciały się rozwijać, czy miały ciekawą osobowość. Zależy mi aby pomóc uczestnikom w rozwijaniu ich talentu czy wskazaniu drogi, w którą stronę podążać – mówiła.

Debiut ma już za sobą i zebrała sporo pozytywnych recenzji. Jednak w sobotę zaliczyła wpadkę. Jej spontaniczne zachowanie nie wszystkim przypadło do gustu.

The Voice of Poland. Zachowanie Sylwii Grzeszczak zdenerwowało internautów

W najnowszym odcinku Przesłuchań w ciemno wątpliwości internautów wzbudziło zachowanie Sylwii Grzeszczak. Jedna z uczestniczek wybrała jej utwór Prawda o nas. Kiedy 28-latka zaczęła swój występ, trenerka chwyciła za mikrofon i również zaczęła śpiewać. Uczestniczka zaśpiewała do końca z drugim głosem w tle. Nikt się jednak nie odwrócił i musiała pogodzić się z tym, że nie dostała się do programu.

Tuż po jej wyjściu publiczność wywołała Sylwię Grzeszczak, by to ona zaśpiewała swój utwór. Trenerka zasiadła przed fortepianem i zaśpiewała fragment Prawdy o nas. Nie wszystkim jej zachowanie się spodobało:

Sylwia jest super wokalistką, ale nie podobało mi się, że zaśpiewała piosenkę po uczestniczce, której się nie udało z jej piosenką – skomentowała jedna z fanek programu na Instagramie.

Internauci uważają, że Sylwia tym, że podśpiewywała podczas przesłuchania uczestniczki, mogła ja zdekoncentrować i tym samym kobieta nie zrobiła wystarczającego wrażenia na trenerach.


Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland 12

Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland 12

Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland 12

Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland 12

Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland 12

Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland 12

Komentarze

 • Gość pisze:

  Boze czytajac te komentarze ile w was jadu straszne Piekna kobieta piosenkarka i jak najbardziej pasuje tam Pani a te komentarze no cóż zazdrosc

 • Gość pisze:

  Masz rację, z całej piosenki zrozumiałam ze trzy słowa,reszta bełkot

 • Ewa pisze:

  Bardzo lubię Sylwię Grzeszczak i jej utwory, ale jej zachowanie polegające na podśpiewywaniu razem z uczestniczką programu było bardzo nieprofesjonalne, nietaktowne oraz dziecinne wręcz co utwierdza mnie w przekonaniu, iż niestety nie sprawdza się w roli jurora. Mało tego, uważam, że wykonanie uczestniczki programu było o wiele lepsze od oryginału… Trzeba pewne rzeczy wziąć na klatę zamiast robić szopkę. Jestem zniesmaczona tym co widziałam.

 • Kasia pisze:

  Bardzo niesympatyczna osoba. Wyniosła i zarozumiała. Nikt nigdy nie będzie miał najmniejszej szansy nawet zbliżyć się do dobrego wykonania jej piosenki. No najlepsiejsza we wszechświecie🤭

 • Gość pisze:

  Nie przeszło……..