Tak złego występu w „The Voice” dawno nie było. Podopieczni Grzeszczak zmiażdżeni przez jury. „To nie jest ten poziom”

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

The Voice of Poland 12. Bitwy. Występ wokalistów z drużyny Sylwii Grzeszczak zmiażdżony przez internautów. Ogłosili, że to jedno z najgorszych wykonań w historii show. 

16 października w The Voice of Poland wystartowały bitwy, czyli najbardziej emocjonujący etap muzycznego talent show TVP2. Uczestnicy podzieleni na duety walczyli o przejście do kolejnego etapu programu.

Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk oraz Baron i Tomson skompletowali swoje drużyny. W czasie bitew jurorzy wybierają po dwie osoby lub duety ze swoich drużyn, które śpiewają wspólnie tę samą piosenkę. Trener decyduje, kto przechodzi dalej, a kto odpada z programu. Może dojść także do kradzieży, czyli przejęcia słabszego wykonawcy do innej drużyny. Jeżeli więcej niż jeden trener będzie chciał ukraść uczestnika, ten ma prawo wyboru drużyny, do której chce trafić.

W sobotę było bardzo gorąco, a internauci ogłosili występ wokalistów z drużyny Grzeszczak jednym z najgorszych w historii. Co się wydarzyło?

The Voice of Poland 12. Najgorszy występ 11. odcinka

Do jednej z bitew 11. odcinka Sylwia Grzeszczak wystawiła dwóch tegorocznych maturzystów – Igora Kowalskiego i Jakuba Nowaka. Obaj mają wyjątkowe głosy, ale nie poradzili sobie z utworem Jamiego Culluma Everlasting Love. Problemy zaczęły się już na próbach, a trenerka posunęła się nawet do tego, że wyprosiła Jakuba z ćwiczeń, bo uznała, że się nie przygotował. Wokalista nie poddał się i uczył się do występu. Wrócił z nową energią, przeprosił swoją opiekunkę i nawet wręczył jej słodki drobiazg. Sylwia przyznała, że chociaż lubi łakocie, to dla niej najważniejsze będzie, jeśli Kuba nauczy się piosenki.

Niestety, zarówno on jak i jego przeciwnik podczas bitwy polegli. Nie śpiewali czysto i narazili się na krytykę. Ostatecznie Grzeszczak postawiła na Igora Kowalskiego. Jakub Nowak także miał sporo szczęścia, bo Marek Piekarczyk zaprosił go do swojej drużyny.

Niestety kolejni uczestnicy z drużyny Sylwii nie poradzili już sobie tak dobrze. Daniel Hawes i Izabela Bilińska nie popisali się w show. Ich wykonanie nie tylko nie spodobało się jurorom, ale internauci także nie zostawili na nich suchej nitki. Wielu uważało, że nie powinni dojść aż do etapu bitew. Za wykonanie piosenki Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał, spotkali się z wielką falą krytyki. Ostatecznie do dalszego etapu Sylwia postanowiła zabrać Daniela. Wokaliści musieli jednak wysłuchać bardzo cierpkich słów na temat swoich popisów na scenie.

To nie jest występ godny po prostu. Przepraszam Was. Uważam, że jesteście nieprzygotowani na tyle, żeby stanąć tutaj i cieszyć publiczność. Chcę być miła, ale muszę być szczera. Nieczysto, już pomijam choreografię, bo nie jesteście tancerzami, ale pomimo wszystko na scenie trzeba ogarnąć nawet ruch. Jest jeden wielki bałagan, nic nie działa. Najważniejsze jest śpiewanie, ale to nie jest ten poziom. To jest program telewizyjny najlepsze głosy w Polsce- The Voice of Poland – skwitowała występ tego duetu Justyna Steczkowska.

BITWA VII🥊Za nami występ pełen emocji, radości, ale i łez✌ Daniel Hawes i Izabela Bilińska podjęli bardzo równą walkę o…

Posted by The Voice of Poland TVP on Saturday, October 16, 2021

 • Wykonanie dramat, nie dało się tego słuchać.
 • Dwa piękne głosy, ale interpretacja straszna.
 • To było straszne.
 • Masakra.
 • Tak złego poziomu w bitwach jeszcze nie było – pisali internauci.

Pojawiły się także opinie, że to Sylwia Grzeszczak jest winna niepowodzenia członków swojej drużyny, bo nie wybrała dla nich odpowiedniego utworu.

 • Rzadko coś komentuje w internecie ale dziś mam poczucie zmarnowanego wieczoru. Poziom żaden, dobór piosenek za wysokie progi.
 • Ewidentnie piosenka nie pod Izabelę. Ktoś ją do tego etapu dopuścił, nie znalazła się tam przez przypadek. Mimo wszystko bardzo skromna dziewczyna. Pomimo krytycznych słów, przyjęła to z pokorą.
 • Tragedia. Ta tragedia to jest porażką Sylwii, która wybrała piosenkę NIE dla tych ludzi. Ona jest przyczyną tej porażki.
 • Uważam, że oboje śpiewają dobrze niestety już druga źle dobrana piosenka przez Panią Sylwię nie dziwię się tragizmowi na scenie.

Oglądaliście? Zgadzacie się z tymi srogim opiniami?


Daniel Hawes i Izabela Bilińska

Daniel Hawes i Izabela Bilińska

Daniel Hawes i Izabela Bilińska

Daniel Hawes i Izabela Bilińska

Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland 12

Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland 12

Komentarze

 • GośL.P. pisze:

  Zgadzam się. Michał Szpak był bardzo dobrym jurorem. Dobrze się oglądało program z jego udziałem. Pani Sylwia kompromituje się tylko w tym programie.

 • Migotka pisze:

  Niestety również odnioslam wrażenie, że Pani Sylwia nie radzi sobie jako trener. Już podczas przesłuchań miałam wrażenie, że odwraca krzesło często sugerując się wyborem Tomsona i Barona.
  Na przesłuchaniach Pan Daniel zaśpiewał super, Pani Izy nie słyszałam. Jednak występ był katastrofą. Powielam opinię wyżej repertuar bardzo źle dobrany do uczestników. Wręcz krzywdzący.

 • Gość pisze:

  Uwielbiam Sywię, to moja idolka.
  Natomiast po wczorajszym odcinku jestem oburzona na nią, na jej zachowanie i podejście do uczestników.
  Tragedia!
  Marzyłam by była w tym programie, na przesłuchaniach wydawało się jakby wiedziała po co tu przyszła i czego chce innych nauczyć.
  Pierwsze buty i już tragedia.
  Naprawdę, powtórzę jeszce raz :
  Sylwia to moja idolka od kilku lat, jeżdżę na każdy jej koncert, wspieram a tu koszmar.
  Wywalcie ją z tego programu!
  Szkoda uczestników!
  Miłego dnia/popołudnia/wieczoru

 • Gość pisze:

  Sylwia fajna babka . Ale tez to jej pierwsza edycja . Źle dobrala repertuar. Zobaczymy jak będzie dalej. Tu nie chodzi żeby ja krytykować . Mi natomiast brakuje Michala Szpaka w tej edycji . A jeszcze jakby dali Agnieszkę Chylińska to uuuuuu by się działo . Ale to nie realne .

 • Gość pisze:

  Taki live nie ma lekko a kto to kupi kozuchy kozary kalosze na zime jak w reykaviku ale drogie a 20tys z kakała ja tylko najpierw musze dostać premie muszą reperkusje inaczej wyjdzie szmira na pierdzikó..ku mega kumulacja auta 3 john wick 3 i szmira 3 i to tyle

 • Meg pisze:

  Grzeszczak skupiona na swoim czubku nosa nie potrafi pomóc swoim podopiecznym, którzy mają niesamowity talent .Źle, że niektórzy trafili do jej drużyny bo przez to mogą stracić swoją szansę

 • Gość pisze:

  Justyna konkretna i szczera do bólu.To klęska Sylwii!!!źle dobrany repertuar .podczas wykonywania utworu kołysała się i była taka szczęśliwa jakby wszystko było super.Niestety ,Sylwia jako juror i trener nie sprawdza się.
  Szpak !Wracaj !uratuj ten program!!!!!niestety….kolejny stracony sobotni wieczòr

 • Gabrysis pisze:

  Piosenka nie nadaje się na takie występy. Sylwia też by dobrze nie wypadła w tej interpretacji. Ja nie mogę słuchać jak ją wykonuje Kamil Bednarek beznadzieja.

 • Gość pisze:

  Będąc trenerem trzeba umieć dopasować piosenkę do predyspozycji uczestnika.Tutaj ewidentnie to się nie udało.

 • Gość54 pisze:

  Sylwia była zachwycona. Kołysała się, jej twarz wyrażała zachwyt. Dopiero opinia Justyny zmieniła wyraz jej twarzy. Absolutnie nie nadaje się na trenera. Klęska, nie ma wyczucia, kompletnie skoncentrowana na swoim wizerunku, nie na podopiecznych. Najlepszym trenerem był bezapelacyjnie Szpak!

 • Qwerty pisze:

  Grzeszczak do domu

 • Kami pisze:

  Sama jesteś wredna i nudna

 • Sandrunia pisze:

  Grzeszczak nie nadaje się do tego programu. Zastapiła Edytę Górniak, bo ta miała inne lepsze propozycje. Teraz widzimy tego efekty. Ten program trzyma się tylko dzieki Justynie i Chłopakom, dla których go oglądam. Marek jest wredny i nudny.

 • Gość pisze:

  zle utwory niewykorzystany potencjal uczestnikow…. czyzby ambicje pani SYLWI wziely gore.

  • Gość pisze:

   Świetnie napisane ! W punkt ! Ta pani poczuła się już GWIAZDĄ !!!! Żal tylko tych młodych ludzi.

 • Gość pisze:

  Michał Szpak dobierał piosenki rewelacyjnie dla swoich wykonawców!

 • Gość pisze:

  A może tak pi prostu ona nie umie uczyć i nauczyc.

 • Gość pisze:

  Gdzie mój komentarz pytam się..

 • Voice pisze:

  Bo Szpak to był gość 👍

  • Rozczarowana pisze:

   Sylwia nie powinna w ogóle znaleźć się w składzie jakiegokolwiek jury !!! Wszystkie programy podupadają właśnie przez zmiany wśród jurorów. To samo dzieje się w „Twoja twarz brzmi znajomo” . Najbardziej lubię Pana Marka, bo nie wydziwia, nie przesadza w słowach. Jest poprostu, jaki jest, naturalny.

  • Gość pisze:

   Szpak był najlepszy .

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×